Odstranenie znamienka

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka
Dzax

Ahojte, bol som u koznej lekarky a povedala mi, ze su 3 sposoby ako sa da znamienko odstranit:

1)Laserom
2)Dusikom
3)Chirurgicky

Nieco som si uz ohladom toho na nete pozrel a vylucil som chirurgicky zakrok z dovodu, ze tie znamienka mam na tvari a ostavaju po tom jazvy.

Ohladom dusika mi povedala ze tento postup sa opakuje 3-4krat, potom ostane len jazva ktore sa zlupne.

Momentalne rozmyslam o laseri, kedze po nom neostavaju jazvy a co som cital tak vacsina ludi podstupila tento zakrok.

Chcel by som sa opytat ci niekto z vas vie o nejakej kvalitnej klinike v Kosiciach s ktorou uz niekto z vas ma skusenost + aka je priblizna cena za odstranenie?

Je lepsie ist na sukromnu kliniku alebo do nemocnice kde maju takyto laser?

Budem vdacny za kazde info. Dakujem.

Dzax

Ahoj, Dakujem, uvazujem nad tym, mne len ide o to aby to bolo co najlepsie spravene, ved je to snad len jednorazova investicia. Ked tam pojdem aj oni sa mi na to pozru a poradia ci skor laser alebo chirurgia?

elen666

Ahoj.tak aj odprucam ist na Rastislavovku...nakolko je to cenovo prijatelne a dokonca 3 znamienka su tam v cene jedneho...........len sa o tom musis dopredu dohodnut......okrem 33€ ak sa cena nezvysila..........len ine neplatis......aj histologia je zadara......vsetko ide zo zdrav.poistenia,ani dopredu sa objednavas.prides kedy ti to vyhovuje..hlavne iba doobedu, lebo pobede ta už nezoberu.
A ja som tam bola spokojna,a už ma potom iba objednali na konkretni den.....aj som si ho sama mohla vybrat. V tomto obdobi su prave 3 roky co mi ho vyberali a ziadne viditelne jazv ytam nemam

Dzax

Pozrel som si cennik a pisu tam ze odstranenie znamienka,bradavice chirurgicky = 50€ za prve, 31€ za druhe. A podtym ze odstranenie znamienka,bradavice laserom = 26€ za prve, 18€ za druhe. Nie je to trochu vela za chirurgicke?
+ 20€ za histologicke vysetrenie, este k tomu ze je potrebne si ho nechat spravit? Alebo len v pripade ze nevedie povedat na 100% ze je v poriadku?

delphia

s plastikou na Rastislavke nemam osobne skusenosti. v Chirmede som donedavna robila. ja tam tiez idem o 2 tyzdne na odstranenie koznych vyrastkov na trupe.bude to laserom.

Dzax

A mas skusenosti aj s tou ambulanciou na rasislavovej ulici? Teda aby som nemusel chodit aj tam aj tam a platit, keby som uz isiel tak asi by som si ich nechal vybrat hned.

delphia

v prvom rade sa treba telefonicky objednat na konzultaciu. a samozrejme konzultacie su platene. na Dominik. to cini 10 eur. ale ak by sa vykon vykonal hned, tak za konzultaciu neplatis, len za samotny vykon.

delphia

nevidim tie znamienka, neviem v ktorej casti tavre ich mas, ani velkost a tvar neviem posudit- to je dolezite kvoli tomu, ci je podozrive alebo nie a ci je potrebna histologia alebo nie. takze ja ti neviem poradit naslepo. musis zajst za plastickym chirurgom a on na zaklade posudenia pohladom ti poradi.