UPCHATA CIEVA, PORADTE MI!

Príspevok v téme: UPCHATA CIEVA, PORADTE MI!
mimi2504

Zdravím, prosím Vás je tu nejaký odborník, ktorý by mi vedel poradiť čo sa týka upchatých ciev. Mojho oca nedávno operovali, mal upchatú cievu v nohe, dali mu tam nejaký kateder ci co to je za teliesko, proste niečo aby sa mu uz viac nezuzovala, je asi 4 dni po operácii ale na tej nohe mu brutálne navrela jedna žila, tak teraz nevieme či je to niečo zle alebo je to len nejaká reakcia na tie lieky kt. teraz užíva, prípadne na to teliesko alebo celkovo nejaka reakcia toho ochorenia...

vopred dakujem za rady.

RNG

Zabudol som tam dat jednotky, je to v FU(fibrinolytic units) nie ine, lebo rozne enzymi casto uvadzaju ine jednotky, ktore su z inych definicii, nie rozbijania krvnych fibrinov.

RNG

Rozne fibrinolyticke enzymi maju trombolyticke vlastnosti, tj rozpustaju krvne zrazeniny podobne , ako nas vlstny enzym, plazmin. Davky su od 2 000 do 20 000 , 3 krat denne.
Spomenute enzymi su najma Nattokinaza, Lubrokinaza, ale pomoze ciastocne aj Serrapepraza vo velkych davkach a vacsie davky seanolu.
Tu uvediem prave na rychle odstranenie blokad besne silnu zmes, este stale predavanu ako bezpecny potravinovy doplnok
www.detoxinternational.com