Dlhý menzes

Príspevok v téme: Dlhý menzes
iwus93

Ahojte, menzes mi už trvá 11 dní. Najprv to začalo špinením 2 dni, potom 3 dni silné krvácanie a ostatné dni špinenie. Začala som brať HAK po 3 mesačnej pauze. Predtým 1x ako som začala brať HAK tak mi menzes normálne 7 dni trval a nie 11. Mám ísť ku gynekologovi ak mi to bude trvať 2 týždne či mám počkať??

Kajka999

Prosím o pomoc!!! Vzdy som mala menzes na 30.-33 den, ale teraz mi to prislo na 28. Prvé 3 dni som mala hnedý výtok, dalsie dni slabé krvácanie, a este to stále trvá. Nemala som ani bolesti ani nic. Bojím sa velmi! Je to normálne že mi to trvá viac ako 7 dní a pritom nemám silné krvácanie??? Prosím Vás o pomoc :(

lionesssssss

no vidíš... tak by sa ti zredukovali aj teraz, nemusela si sa hneď zľaknúť a začať zase s HAK...

kondómy nie sú jediná možnosť...

treba pouvažovať... ja mám vyše 4 ročné skúsenosti s HAK a aj keď som nemala nejaké brutálne subjektívne problémy, aj tak som vysadila a cítim sa oveľa oveľa lepšie...

nikdy by som sa k HAK už nevrátila... to radšej nebudem sexovať :D :D :D

iwus93

Lionessss ja viem aká je HAK, po sexuálnej stránke no tak možno to bolo lepšie, ale ja velmi kondomy nemusím :/ A čo sa týka pleti, nie je to také hrozné ked nemám menzes, ale počas menzesu. Ked som bola mladšia vtedy to bolo horšie ale postupom času sa mi zredukovali vyrážky

lionesssssss

iwus... žiadna zmena? to, že sa ti vylepšil psychický stav a po sexuálnej stránke to bolo lepšie, to je žiadna zmena? vieš akú brutálnu zmenu zaznamenalo tvoje telo? ako by sa ti poďakovalo, keby si to svinstvo do seba nepchala a ešte v tvojom veku?

a jasné, že sa ti viac začali mastiť vlasy a aj vyrážky sa ti začali robiť, antikoncepcia predstav tlmí aj takéto veci, ale to že ju užívaš, svoj problém nevyriešiš... raz ju i tak budeš musieť vysadiť a uvidíš potom ako ťa budú tie vyrážky trápiť... a čím neskôr to vysadíš, tým horšie sa to bude potom riešiť....

jednoducho, stačilo iba vydržať, začať si pleť liečiť inak...

nemá ťa čo strašiť, je to normálne pri začatí s HAK... ale podľa mňa by si si to mala fakt premyslieť...

iwus93

Lionesssss: chcela som si dať trochu pauzu od hormonov a vyskúšať aké to je bez liekov. Hm žiadna zmena, bola som len menej podráždená a "vlhkejšia" tam dolu :D
Ale fakt ma taký dlhý menzes vystrašil teraz :/

lionesssssss

iwus, ak si začala s užívaním prvý deň menzesu, tak je to úplne normálne, ku gynekológovi nemusíš... to sa časom upraví... na čo tá pauza v užívaní ?