Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Krče v nohách /vnútorná strana stehennej časti/

Príspevok v téme: Krče v nohách /vnútorná strana stehennej časti/
irena40

Pred 3 dňami som sa v noci zobudila na krče na vnútornej strane oboch stehien, tá bolesť bola veľmi nepríjemná, ledva som sa vedela postaviť nohy. Od tej doby mám bolesť na vnútornej strane stehien a cítim akoby som mala svalovku. Mám neustále strach, že znovu dostanem krče. Vedel by mi niekto niečo účinné poradiť resp. podeliť sa o svoje skúsenosti pokiaľ má podobné bolesti. Dakujem

oslo

len kratko: pred dvomi rokmi som mal tiez taketo krce, chodil som najskor k obvodnemu, potom ma poslal k neurologovi. dostal som nejake lieky, nic nezabralo. isiel som k albertovej na vysetrenie co to vlastne je. no neliecila ma ani ma nevysetrovala, len mi hned napisala co si mam kupit v lekarni. ze ked to nepomoze potom mam prist na vysetrenie. kupil som a o dva tyzdne bolo po krcoch. dodnes som na-sraty na tych doktorov ze som trpel zbitocne. len mi chybali nejake minerali ci co.
ale nemusi to bit to iste aj u vas len som napisal svoju skusenost. opitajte sa v lekarni co by na to mohlo zabrat mozno vam to pomoze lepsie jak doktor.

Fleur-de-lis

tá bolesť po kŕčoch je normálna. Trvá deň niekedy viac.
Kŕče sa vraj tvoria aj z toho ak človek málo pije. Neviem čo všetko tomu ešte prispieva.

Roveri

V noci ma chytil krč na vnútorne strane stehna, nedalo sa s tým nič robiť, každý pohyb bol utrpením, kto poradí čo s tým, ako na to, prípadne prečo sa to deje. Nikomu neprajem tu bolesť a bezmocnosť.

Oster

mne sa stava obcas toto iste, ale hlavne na litkach a aj na prstoch na nohach, je to taky divny krc musim tie prsty rukami narovnat aby to preslo co to je?

Textová Inzercia

DOPRAJTE SI ČAS LEN PRE SEBA...

... NAVŠTÍVTE HOTEL PARTIZÁN - MIESTO KRÁSY A RELAXU

Chráňte svoju pečeň pomocou prírody!

Užívajte Hepafar – čisto prírodný produkt z výťažkov z artičoky. Kliknite sem a zistite viac o účinkoch Hepafaru.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.