FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Krče v nohách /vnútorná strana stehennej časti/

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Krče v nohách /vnútorná strana stehennej časti/" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    irena4019.02.11 14:28??.??.214.192

Pred 3 dňami som sa v noci zobudila na krče na vnútornej strane oboch stehien, tá bolesť bola veľmi nepríjemná, ledva som sa vedela postaviť nohy. Od tej doby mám bolesť na vnútornej strane stehien a cítim akoby som mala svalovku. Mám neustále strach, že znovu dostanem krče. Vedel by mi niekto niečo účinné poradiť resp. podeliť sa o svoje skúsenosti pokiaľ má podobné bolesti. Dakujem

• oslo18.06.13 09:20??.??.28.63

len kratko: pred dvomi rokmi som mal tiez taketo krce, chodil som najskor k obvodnemu, potom ma poslal k neurologovi. dostal som nejake lieky, nic nezabralo. isiel som k albertovej na vysetrenie co to vlastne je. no neliecila ma ani ma nevysetrovala, len mi hned napisala co si mam kupit v lekarni. ze ked to nepomoze potom mam prist na vysetrenie. kupil som a o dva tyzdne bolo po krcoch. dodnes som na-sraty na tych doktorov ze som trpel zbitocne. len mi chybali nejake minerali ci co.

ale nemusi to bit to iste aj u vas len som napisal svoju skusenost. opitajte sa v lekarni co by na to mohlo zabrat mozno vam to pomoze lepsie jak doktor.

• Fleur-de-lis18.06.13 08:10??.??.89.251

tá bolesť po kŕčoch je normálna. Trvá deň niekedy viac.

Kŕče sa vraj tvoria aj z toho ak človek málo pije. Neviem čo všetko tomu ešte prispieva.

• Roveri18.06.13 07:21??.??.232.77

V noci ma chytil krč na vnútorne strane stehna, nedalo sa s tým nič robiť, každý pohyb bol utrpením, kto poradí čo s tým, ako na to, prípadne prečo sa to deje. Nikomu neprajem tu bolesť a bezmocnosť.

• Oster19.02.11 14:35??.??.225.2

mne sa stava obcas toto iste, ale hlavne na litkach a aj na prstoch na nohach, je to taky divny krc musim tie prsty rukami narovnat aby to preslo co to je?

• irena4019.02.11 14:33??.??.214.192

ešte chcem dodať, že mám vonkajšie krčové žily a užívam Detralex

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch