Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pupáky

StanleyH

Ageless je mozne dostat len cez net, je to MLM firma, takze neni v obchodoch. Idem si teraz kupovat vzorkovy balik, je tam vsetkych 7 druhov, takze ak by ste chceli skusit dajte mi vediet. Neberiem za to ziadnu proviziu.

lucka963

pane boze mam vymenovat co vsetko do seba pcham a ako dlho uz??...ved take veci ja viem keby som ich nerobila sa necudujem ze mam akne ale pcham do seba zinok uz asi rok,a uz aspon polroka k tomu vitamin A,probiotika,vitamin C ,aloe vera gel v tabletkach..teraz asi tyzden chlorellu uzivam....takisto uz asi polroka mozno aj viac pijem rano a vecer psyllium, zjem denne jednu alebo dve misky ovsenych vlociek s jogurtom,pcham do seba jablka...a jasne ze si cistim tvar cistiacim gelom, pouzivam aj rozne masky ci uz z drozdia alebo od herbalife taku zelenu.....uz asi rok som nejedla cokoladu,mlieko som nepila asi 2 roky, vyprazane,mastne,slane takisto skoro vobec nejem...viem ze by sa dalo urobit mozno este viac len chcem podotknut ze robim toho vela lebo si to napisala jak keby som nevedela co mam robit pri akne

delphia

lucka ak mas problemy trvajuce niekolko rokov, tak naozaj si myslis, ze hocijaka liecba urobi zazrak snad na pockanie?! vsetko potrebuje cas a co sa tyka akne, tak je to beh na dlhe lakte. liecba je jednak lokalna, ale aj vnutorna.

jednak kazdodenne cistenie rano a vecer cistiacim gelom, potom namiesto tonika pouzit koloidne striebro, nakoniec hydratacny krem. dalej aspon 1x za mesiac hlbkove cistenie kozmetickou, dla stavu pleti zavazit osetrovanie biostimulacnym laserom- ma hojive a regeneracne ucinky. no a samozrejme vnutorne uzivat vit.E a zinok- no nie tyzden, alebo mesiac, ale dlhodobo aj cely rok. normalizacia tvorby mazu zinkom sa prejavi cca po 4-5 mesiacoch.

StanleyH

Simka . si odbornicka na kozmetiku?
Zuzkaa, Lucka, skusili ste AGELESS kozmetiku? je to gelova anioxidacna dermakozmetika, najlepsia svojho druhu, Vichi sa moze strcit

lucka963

ja mam tiez a tiez sa toho neviem zbavit a uz ma to fakt stve,uz skusam aj urinoterapiu asi druhy tyzden a tiez nevidim zazraky pricom vacsina ludi ktora to vyskusala naozaj pisala o zazrakoch .... ja asi cely zivot budem mat taku hnusnu tvar....ale co ti poradim tak neviem pi vela cistej vody,uzivaj nejaky ten zinok,vitamin C, pi zeleny caj.....kup si nejake probiotika, ja uzivam aj chlorellu a aloe vera gel....takisto aj psylium je dobre na precistenie a tak

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pupáky - Fórum - ZDRAVIE.sk