kde kupim zajecicku horku vodu?

Príspevok v téme: kde kupim zajecicku horku vodu?
lucka963

ahojte vedeli by ste mi niekto poradit kde kupim tuto vodu? nahodou som natrafila na nu asi na tomto fore vraj posobi ako taka mensia crevna sprcha ked ju vypijete vraj je to dobre tak by som ju chcela zohnat...alebo nevedeli by ste mi poradit nieco podobne na taky crevny vyplach , mam problemy niekedy sa vyprazdnit aj napriek tomu ze jem dennodenne ovsene vlocky,pijem psyllium,uzivam aj chlorelu a aloe vera gel no proste neskutocne a nemozem sa casto vytoto.....

Milan1

Maju ju v kazdej lekarni , pravdepodobne po celom Slovensku . Nezhanat v Tescu , tam to nie je. Da sa kupit aj cez internet , pokial by to u vas nebolo . Cena 2,15 az 2,50 Euro za 0,5 litra. Kvoli zdraviu to stoji za to . Prospieva aj pečeni a žlcniku , hlavne na čcrevá .

Zuzana 5

Ja užívam Zaječickú horkú už zopár rokov a tiež som ju zozačiatku nevedela kúpiť. Teraz ju kupujem pot. fresh a videla som ju aj v hypernove v potravinách a v lekárni. Ja som z účinkami Zaječickej horkej spokojná najmä pri vyprázdňovaní. Každý deň sa napijem do tých 50ml ako je v návode na fľaši a ráno spokojne splachujem, Samozrejme netreba zabúdať na pitný režim a vlákninu z jabĺk . Ja pijem len čistú vodu z nízkym obsahom minerálov.

lucka963

cena ani tak nevadi ved je to okolo 2eur len by som to radsej kupila niekde v tescu ak to maju...lebo pisali ludia vraj je to v tescu tak som chcela vediet ze v akej sekcii...ci normalne pri vodach........a tie vlocky....no ale ved lepok je vo veal veciach nie?je nemam bezlepkovu dietu ani nic

hammel

Tie vločky nekonzumuj obsahujú lepok a nemusí to tam byť ani napísané. Ja som ju videl tú vodu v bio obchode ale koľko to stojí som si nevšimol

lucka963

no ja som skor myslela tu vodu kde najdem lebo neviem o tom ze by som ju videla len tak v tescu ale skusim popozerat a tie slivky dakujem za radu....tak budem len tak trochu no,dufam ze to neprezeniem :-)

Jura-j

lucka963.. susene slivky odelenie ovocie zelenina/ susene ovocie.. opytaj sa tam zamestnanca mal by vediet.. ak ti nic nepomoze tak chod za vseobecnou lekarkou.. vraj ked sa prehnane pije tak sa odplavuju minerali.. na 70kg vahy je potreba 2,5l tekutin..

lucka963

tak super budem to hladat a je to normalne medzi vodami vselijakymi? pohladam to......a inak kavu aj acidofilne mlieko praveze pijem mne fakt ani to nezabera.....niekedy nechapem fakt :-/

milka123456

Ahoj,presne kúpiš to v každom väčšom supermarkete :-) Okrem toho dosť pomáha aj čaj zo Senného listu,ale to je dosť extrém,slivky+káva,acidofilné mlieko,ráno na lačný žalúdok pol litra čistej odstatej vody...so všetkým však veľmi opatrne,niektoré veci sú dosť návykové a ak ich budeš jesť/piť často,tak po čase sa bez nich už nevyprázdniš...

lucka963

fuu tak to ma nenapadlo ze ta vlanina by mi mohla este aj zhorsit haha.....noo ja pijem vela..2 litre cistej vody a liter zelenho caju denne...tak vyskusam nachvilu vysadit.....a v lekarni to maju vsade?pretoze ja som o tom vobec nepocula a nechcem tam prist a na mna budu kukat jak na blbu :-D....a v tescu kde to najdem??....vyskusam asi aj tie slivky a este som citala ze aj lanove semena su dobre a tie dostanem kde?predpokladam ze v tescu budu ale v ktorom oddeleni to mam hladat??