Mám ešte schudnúť ??

Príspevok v téme: Mám ešte schudnúť ??
sandra :))

Ahojte mám 14 rokov moja výška je 157 a váha 52 pred 5 mesiacami som mala 71 takže s toho vyplýva že som schudla 19 kíl. Vlastne ani neviem ako som to dokázala ale som veľmi rada .. kto by nebol ?? :) Na nete som našla že na moju výšku by som mala mat 48 kíl ale rodičia si myslia že mám začiatočné štádium anorexie takže stále na mna dohliadajú či dostatočne jem ,ale ked už som tak daleko tak by som ešte chcela tie 4 kilá schudnúť,čo na to vy ?? Mám ešte schudnút ?? Dakujem za rady :))

harmonia

super super držím ti palce... si šikovná baba, udržuj si váhu , cvič zdravo jedz a ešte určite nejaké to kilo schudneš...

Simonella

preco by si mala mat zaciatok anorexie ?? never tomu....
a mas len 14 !! rasties, vyvijas sa.. ja nechapem preco riesis svoju vahu... je to akurat na tu vysku aj vek, cize nech ta nenapadne spadnut na tych 48 kg... organizmus ti za to vdacny nebude...

jajka001_

kde si nasla ze by si mala vazit 48kil? neriad sa tabulkami, ale ako sa citis, 52 a 48 nie je az taky velky rozdiel. uz si dost stihla. takze pozor aby si nepadla do anorexie, zdravie je najdolezitejsie. doteraz si chudla, teraz sa snaz udrzat si tych 52 normalnym stravovanim, casom uvidis ci este budes chciet zhodit nejake to kilo.