Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem vlasy

Príspevok v téme: Problem vlasy
Dendyyy

zdravicko. moj problem suvisi z vlasmy. Budem pisat vo veku lebo inak sa s toho nevikrutim. od tych 0 po 14r.som nemala problem s vlasmy v podstate ziaden len ten ze som si ich zehlila lebo sak brckave nemam ale taky neopisatelny tvar. od 12 si ich zehlim...potom som na 2 prestala do tych 14...teraz uz asi od leta min. roku 2010 si ich znova zehlim aj fenujem po umyti. problem spociva v tom ze mi zrazu ako by zo dna na den prestali bit take ake ovlakedy. dost vyrazne sa mi zle rozcesavaju aj ked su rovne. cim to moze bit? ved nezehlim ani pol roka. mam ich dlhe viac nez do polchrbta su maximalne rozstiepene suche polamane ake este...znicene este pred rokom boli jemne no teraz su suche az z brunetky sa stavam ciastocne z melirom akoby boli vidrate...ale zas prehanam. ak niekto vie dovod preco sa m izrazu zle rozcesavaju sem s nim :( lebo toto neni normalne. nikdy osm s nimi problem nemala cesali sa mi tak ze som o nich ani nevedela je to tym ze ich mam dlhe ??? dost dlhe...lebo kazdy mi vravi posledny pol rok ze mi dako velmi narasty vlasy je to mozne neviem co som pojedla... ale aj mne sa zda akoby to bolo vcera este min. rok v lete som ich mala kratke pod pleca kustik a dnes je februar a mam ich pod pol chrbta :O . je to vazne skoro...a to mozno ani leto nebolo daky oktober podla fotiek tak ak by nieco niekto vedel sem s tym :D lebo ja nechapem preco zrazu...a nechcme ziadne kondicionery ale dvovod :)

Hejlylejly

tak ak si urobila nejaku vyraznu zmenu tak sa necudo...a ak si ich zehlis od korienkov v podstate tak ich mozes mat tvrde a suche atak..ale ja si ich vyssie ako 10cm od koncov nezehlim a nvm preco potom cesat sa mi cesu horsie.. a neviem cim to je..ked ziadna zmena len ze su dlksie tie moje :( to ako vidim tak skusenosti mi nepomozu len nejaky odbornik? :D

xyzz

Mne sa stalo niečo podobné. Tiež si žehlím a hore pri hlave začali byť hrozne tvrdé a drsné, ťažko sa češú a žehlička sa po nich zadrháva a nekĺže, pričom konce sú úplne zdravé, možno trochu suchšie. Čomu absolútne nerozumiem, pretože sa o ne starám, hennujem, olejujem, používam prírodný šampón a kondicionér. Asi znova prejdem na silikónové šampóny =/

Hejlylejly

mozno sa k nim spravas inak ako volakedy ak ich zehlis zmenila si sampon mozno ti ich ten poskodil. a ak vravis ze si ich nezehlis na mieste kde sa ti cesu zle tak potom. nepouzivala si kondicioner? a teraz uz nie..alebo neviem :)

Dendyyy

ale len konce...ale konce to uz neriesim ze sa daju cesat lebo ich tak ci tak odstrihnem v lete cize tym sa netrapim...ale vyssie vo vlasoch de ich ani nezehlim ani mekke f.. tak tam sa mi cesu trosku horsie ako volakedy vlastne.... mne sa nikdy necesali zle ..ziadny problem. a teraz jendoducho viem ze sa kvacem pri cesani... ale nie len konce vyssie kde zehlicku ani nedavam..

misheliiiiik

presne aj ja som si žehlila len konce lebo hore som mala rovné, a dvtedy mi ani nerastú vlasy, teda resp rastú ale strašne sa lámu čiže mám tú istú dĺžku, pred 4 mesiacmi som si povedala už dosť! podstrihla som sa,nepoužívam žehličku, ani fén.. nič.. umývam si vlasy prírodným šampónom ošetrujem ešte balzámom a preplachujem vždy na konci umytia studenou vodou, a mám pocit že sú lepšie tie vlasy o dosť :)

dendyyy

no vsak v lete ich podstrihnem. ibaze to nemoze bit tak celkom s toho. ja si nezehlim cele vlasy iba konce. iba tych 10cm od spodu hore mam vlasy rovne. len konce mam krivsie. takze zo zehlenia to nebude, okrem toho co sa toho tyka tak mne sa nedaju rozcesat kustik vyssie ako konce aj konce ale hlavne aj vyssie ako si zehlim niekde v polovici. a to sa mi nikdy nestavalo. a fenujem si ani 2 min nie len nech ich nemam fakt mokre. nie uplne do sucha :( takze tak

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk