Problem vlasy

Príspevok v téme: Problem vlasy
Dendyyy

zdravicko. moj problem suvisi z vlasmy. Budem pisat vo veku lebo inak sa s toho nevikrutim. od tych 0 po 14r.som nemala problem s vlasmy v podstate ziaden len ten ze som si ich zehlila lebo sak brckave nemam ale taky neopisatelny tvar. od 12 si ich zehlim...potom som na 2 prestala do tych 14...teraz uz asi od leta min. roku 2010 si ich znova zehlim aj fenujem po umyti. problem spociva v tom ze mi zrazu ako by zo dna na den prestali bit take ake ovlakedy. dost vyrazne sa mi zle rozcesavaju aj ked su rovne. cim to moze bit? ved nezehlim ani pol roka. mam ich dlhe viac nez do polchrbta su maximalne rozstiepene suche polamane ake este...znicene este pred rokom boli jemne no teraz su suche az z brunetky sa stavam ciastocne z melirom akoby boli vidrate...ale zas prehanam. ak niekto vie dovod preco sa m izrazu zle rozcesavaju sem s nim :( lebo toto neni normalne. nikdy osm s nimi problem nemala cesali sa mi tak ze som o nich ani nevedela je to tym ze ich mam dlhe ??? dost dlhe...lebo kazdy mi vravi posledny pol rok ze mi dako velmi narasty vlasy je to mozne neviem co som pojedla... ale aj mne sa zda akoby to bolo vcera este min. rok v lete som ich mala kratke pod pleca kustik a dnes je februar a mam ich pod pol chrbta :O . je to vazne skoro...a to mozno ani leto nebolo daky oktober podla fotiek tak ak by nieco niekto vedel sem s tym :D lebo ja nechapem preco zrazu...a nechcme ziadne kondicionery ale dvovod :)

mataBB

proste si si uplne donicila vlasy...a neviem co sa cudujes ked si ich aj zehlis aj fenujes, nezavisi na tom ako dlho...sama si ich nicis, tak sa necuduj preco su take