vekovy rozdiel.....

lenka226

Kachita
Som rada ze som pomohla,niekedy aj ja myslim na to ze ci to je spravne a ze co bude o 20 rokov atd,ale treba mysliet na pritomnost,som s nim stastna,lubime sa a je skvelym oteckom pre maleho a to je hlavne.Pa moja.

mary33

ja mam 18 a moj priatel 36 a lubimesa aj ked mame obcas nezhody ako napr. teraz ze je prec 3 dni a dnes mi ani len nezavolal mimochodom zijem snim vo viedni a on je cernoch mame obchod s handramy ale ma to stve ked je takyto starsi muzi si to myslia ze nam to nevadi ked sa nam neozvu to je to jedno proti a ostatne je inak fayn vela sa od starsich muzov da aj naucit nielen v sexe ale aj ine veci tak sa netrap a nech ti to vydrzi starsich si vypocuj a potom reaguj to je naj. takto to snimi vybabrat a oni su potom vsoku myslia preco im neskaceme do reci a tak si potom uvedomuju ze my sme `MLADSIE a oni nas budu viac lubit pa

desire2211

Ani neviete ako ste mi pomohli.Aj ja som si myslela ze idem zlou cesto a ze takyto vztah nikam nevedie vdaka....

Kachita

Lenka 226,som rada ze mas vekovy rozdiel s manzelom ako ja. Naozaj ma to povzbudzuje, ked uz si naozaj myslim, ze idem zlou cestou. uvazujem o dietati, dodala si mi sily len svojim prispevkom. Diky Lenik.

lianuska

Co si sisi?môj muž má o 15 viac a ďakujem bohu,že mám zrelého chlapa a žiadneho pubertálneho zábavychtivého nevybúreného sopľoša.Vie, o čom je život, je zodpovedný,starostlivý a úžasný otec.

zuzka :)

Myslim si, ze to zalezi len na tebe. Ty musis vediet, ci ho lubis, ci ti to takto vyhovuje a myslim si, ze 10 rokov nie je zas tak vela. Ine je, ako pisala 007, ked ma dievca 15 alebo aj menej, ale ty si uz predsa dospela.

lenka226

Desire
Vobec to nieje vela,ja mam 23 a moj manzel ma 51,sme uplne stastny,mame krasneho synceka ktory ma 19 mesiacov...na veku fakt nezalezi hlavne ze sa lubite

007

Pozri preto som to napísalá lebo 15 ročný majú iný pohľad na život ako dospelší.Ale ty si už dospelá,tak to vieš zhodnotiť múdejšie.Nech vám to výjde.