Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malo naše tretie rande takto dopadnúť?

Príspevok v téme: Malo naše tretie rande takto dopadnúť?
slnecnica20

Spoznali sme sa na diskotéke, pretancovali sme spolu celý večer, bozkávali sme sa a bolo nám spolu fajn. Takto sme sa stretli ešte párkrát. Páčilo sa mi, aký je milý a galantný, písali sme si spolu skoro stále, aj niekoľkokrát za deň.
Naposledy sme sa stretli na káve. Fajn sme si pokecali a bolo mi s ním naozaj dobre. Hneď na to sme sa išli poprechádzať a do mňa najskôr vošli pochybnosti, a ku koncu som mala pocit že k nemu už nič necítim.
Mám z neho taký pocit, akoby ma už nechcel. Už nebol taký všímavý, nedržal ma za ruku, na rozlúčku ma len letmo pobozkal a ani okrajovo nenadhodil tému ďalšieho stretnutia. Čo si mám o tomto celom myslieť?

lost

jaaaj :D
no ja som este rozospaty :)
to ma nenapadlo :D
ale tak ONA neni az tak "diskotekova baba" ked isla na to pomalsie :)
asi len mala smolu na chalana na diskoteke, tam je to ako minove pole :)

uhlie

Podla mna, ked ta on nedrzal za ruku, tak si ho nedrzala ani ty za jeho ruku. A to znamena, ze ti na nom uz tak nezalezi a ma dovod byt z teba sklamany a znechuteny.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malo naše tretie rande takto dopadnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk