Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte šupinky na tvári? Čo vám pomohlo?

Saska26

Ahojte, odporúčam kozmetiku Dermalogica. Majú celú radu na suchú a citlivú pleť. Kúpila som si teraz v akcii 2 produkty, na Mýtnej (Bratislava), v salóne divabeauty. Tu je ich web (www.divabeauty.sk) keby ste mali záujem. Fakt kvalitný prístup a veľmi dobre poradia.

lola2016

Ahoj ja mám seboreu na tvári a šupinkovanie ma tiež trápilo a hlavne červené fľaky.... našla som na nete kyslíkovú dotykovú infúziu a s výsledkom sa veľmi spokojná. Bohužiaľ ju robia len v Trnave zatiaľ, ale oplatilo sa dochádzať.

Nikola0017

Dievcata, ja mam 25 a pomerne cistu plet, ale som exzematik, co znamena ze mi je velmi tazke hladat spravne kremy a makeupy, skusala som vsetky mozne hydratacne kremy a najma som to potrebovala pod make up, pretoze sa mi tvoria supinky po jeho naneseni (v okoli nosa a tiez brada), dufam, ze som tento problem vyriesila uz navzdy a neni to len docasne kremom LIPOBASE REPAIR, naozaj odporucam vyrabaju ho len ako 30g stoji cca do 7€ V lekarni, ale je to skutocny zazrak :)) ak niekto skusite, napiste odozvu:)

Betus

ahoj Alex, hned prvi prispevok, v ktorom radis kokosovy olej , ja ho neviem nikde zohnat tiez mam taky problem ako ty, porad odkial ty kupuješ a aky , dakujem

kontaktuj ma na mail :moncica29@azet.sk

alex5879

Ja som s týmto mala dlho problém, suché miesta sa mi robili najmä okolo úst a na brade... vyriešila som to kvalitným kokosovým olejom (nie tým s Dm, tým som si mazala a nič) potom som skúsila iný a po pár dňoch nebolo nič poznať... a samozrejme raz za týžden jemný peeling

gruddt

supinky sa vam presne robia z tych peelingov a casteho umyvania tvare, takze v prvom rade treba prestat robit peeling casto - staci raz za tyzden a neumyvat si tvar zbytocne. staci vecer odlicit a rano uz nedrhnut

jannyska

Ahoj, ja si viem so šupinkami na tvári poradiť bleskovo. A mám ich teraz po zime ozaj po celej tvári a velmi veľa. Trápia ma hlavne na čele a obočí. Tento boj so šupinkami mi zaberie tak 10 minút max, ale výsledok je skvelý!
Krok 1 - jednoducho si celú tvár vypeelingujem alebo drsne utieram uterákom, najlepšie tvrdým drsným, aby sa pleť zjemnila a odstránila šupinky. Krok 2 - pleť natriem hydratačným krémom (hrubú vrstvu), najlepšie z aloe vera. Ale v prvom rade musí byť hydratačný. A to je všetko! Po šupinkách ani stopy.
A po tomto všetkom si s kludným svedomím môžem natrieť aj make-up, šupinky sa už neobjavia, ak áno, peeling nebol dobre spravený.
Marína mi nepomáha na tento problém, šupinky sa mi ešte viac zvýraznia po jej nanesení.
Tak, dúfam že táto rada niekomu pomôže :)

Slecna A.

:) stara tema, ale snad mi niekto poradi...nechce sa mi kvoli mojim supinkam zakladat novu temu :D
baby, nie vzdy, len z casu na cas ked si nanesiem make up, okamzite sa ten make up na pleti akoby zosupinkuje...Nestava sa to casto, len z casu na cas a absolutne netusim co to sposobuje. Krem pouzivam stale len isty, make up tak isto. No nerozumiem tomu. Dnes sa mi to stalo zas po dlhom case. Dam si krem na tvar, vklepkam trosku make upu a ked si chcem napriklad pretriet nos alebo sanku, tak sa mi cely ten make up akoby zosupinkuje a mozem to cele zotriet...Plet mam normalnu, nie suchu, takze pricina nie je v tom. Skutocne sa mi to stava len tak cca raz tyzdenne, preto pochybujem aj ze je to v kreme, alebo make upe...Stava sa to tiez niekomu z vas? :D
Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte šupinky na tvári? Čo vám pomohlo? - Fórum - ZDRAVIE.sk