Máte šupinky na tvári? Čo vám pomohlo?

.

skusala si krem na suchu a dehydrovanu plet Rose dew? mne sa celkom osvedcil na suchu az supinatu plet a super hydratuje. predtym som vyskusala aj mandlovy krem, tiez nebol zly.

AdamKrt

Mne pomohlo z Lidlu teove mlieko CIEN pre senzitivnu pokozku /biela plastova flasa/. Dam si ho aj na tvar, raz za 3 dni a je klud.

martinka54

monika
aj mavam vacsi tento problem hlavne na zimu. musis si peelingovat tvar a hlavne ju hydratovat. ja som tak na tom, ze kazdy pripravok mi sedi len nejaky cas, takze kozmetiku musim obmienat. ale ked ti mam poradit sice neviem kolko planujes investovat: velmi dobra bola pre mna sada s mary kay na normalnu a suchu tvar, najradsej mam lancome: radu hydrazen a sem tam renergie ten je aj na vrasky :-)

bibiana569

ja som tiez mavala vysusene loziska na tvari. na noc som si zacala davat marynu a prechadza to. pomaly ale predsa.

delphia

ze ktory ti "sadne", tak to si musis otestovat sama. ty vies aku cenu si ochotna do kremu investovat. ale najdolezitejsie je, ze nech je z hydratacnej rady. pre znacku sa musis rozhodnut ty sama.

monika1230

mishelik dakujem .. inak mas sem - tam vyrazky?? lebo ja mám, nemám akné len obcas mi vyjde vyrážka, chcem to vedieť len preto či mi to nemoze na vyrazky nejak uškodiť, pripadne mi vyvolať dalsie..

ja viem, že hydratačný krém, ale neviem, kt. konkretne zaberá.. tie drogerkové čo som mala tú "česť" vyskúsať su o ničom..

misheliiiiik

Ahoj aj ja som mala šupinky, ale odkedy som si spálila tvár UV žiarením asi pred mesiacom, odtvtedy si natieram každy večer na noc tvár Calciovou masťou, aj keď ju už mám úplne vyliečenú, stále si to proste natieram večer na noc, ráno si tú masť zotriem tampónom na odličovanie, a zatial šupinky nemám.. skús :)