Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolestiva menstruacia

Príspevok v téme: bolestiva menstruacia
142536

baby potrebovala by som nejak nejak poradit.. prvy den menstruacie mam vzdy strasne bolesti . a potom dalsie dni uz nic.. dnes som dostala menstruaciu a je mi zas strasne zle.. ani stat poriadne neviem a napina ma az na zvracanie.. tabletky moc nepomahaju . tak sa chcem opytat ci nepoznate nejake "babske recepty"

evinna2

Ano, poznám tie bolesti keď sa krčíte od bolesti na zemi pri posteli a nevnimate svet okolo seba...vaši blízky vás berú na ruky a vezú na pohotovosť..:(
Gyn. mi predpísal prášky Nimesil, no niekedy pomôžu a inokedy nie...
Vraj užívaním antikoncepcie by sa mali bolesti zmierniť, až vytratiť ... ale nejak brať HAK sa mi nechce...pchať do seba take svinstvo...

Opička

ja mám niečo podobné neviem čo s tým mám robiť,nemám ani pravidelnu menštruaciu teraz som dostala naposledy po 4 mesiacoch a 4 dni mi bolo zle na zvracanie ledva som stála hlava sa mi točila a ostatne dni už v pohode aj ked je to podla mna dost vela ked som ich mala až 12 dní neviem či moje telo chcelo dobehnuť tie 4 mesiace alebo čo .. nemáte nejaku radu ako zmierniť bolesti?

lionesssssss

blink, menej zlosti a odporu k ostatným ľuďom - tebe konkrétne...
a okrem toho odporúčam bylinné kvapky od Grešíka - ŽENSKÉ. Obsahujú byliny, ktoré môže pomôcť takýmto problémom. Chce to ale disciplínu v užívaní...

blink_182

Ja som na tom tak isto... vtedy ma ide skoro roztrhnúť. Taká bolesť že sa mi chce až plakať... neviem čo by mi na to pomohlo...

lionesssssss

ja som mala to isté , len s tým, že mňa nenapínalo, ja som rovno grcala pol dňa ...

skús niečo na bylinnej báze.. treba skúšať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.