Sen s hadmi

Príspevok v téme: Sen s hadmi
môjSen

takže veľmi ma začal zaujímať môj sen.Nie je to prvý krát čo sa mi sníva sen s hadom,hadmi...dnes sa mi sníval sen v ktorom som mala prejsť s kamarátmi cez úzku cestu no z okrajov sa plazili hady a ja som nevedela prejsť,pretože som sa bála,potom som vošla do miestnosti v ktorej som niečo hľadala a nad hlavou mi syčal had...a neskôr po mne liezol had okolo prs,bol okolo mňa trocha obtočený,bol celkom malý,ja som ho chcela chytiť a dať ho zo seba dole...no otrhla som mu hlavu ,tak spadli na zem jeho dve polky,hlava a chvost...často sa mi sníva s hadmi a tak ma to zaujíma...čo značí sen?prečo sa mi často sníva s hadmi?

biela mačka

Mne sa snívalo už plno hlúpostí, ale na tento sen nazabudnem nikdy. Bol totiž prvý tz tých divnách. Čo je pravda: Kedysi sme mávali jablká v mise v obývačke. A teraz ten sen: Išla som si pre jablko a keď som z neho mala už iba ohryzok, videla som, že mám ruky od krvi. Strašne som sa zľakla a išla som sa pozrieť do tej misy. A tam som uvidela hada, ktorý krvácal. Tak to je koniec sna.

sio

Ja by som ti radil vyuzit na vyklad sna sevalinku najdes ju v google ked si zadas jej meno.Alebo su vestiarne kde vykladaju priamo sny napr.vestiaren alebo tajomno.sk

môjSen

ešte niečo,neviem či to s tým súvisí ale na tento dnešný sen som si spomenula lebo otec pozeral časopis,jedli sme a tam nejaký článok o kurióznych jedlách a zrazu sa spýtal brata či by zjedol hada a zrazu som si spomenula ne celý sen