Sú to príznaky tehotenstva?

ondre

ahojte baby,

som 7 den po umelom oplodneni a mam naliate prsia,bolesti v podbrusku a plynatost.myslite si ze som tehotna

mataBB

tym padom nemas byt z coho tehotna..telo nie je stroj a male vykyvy hormonov su uplne normalne..nemozes cakat ze teraz kazdy mesiac budes mat presne taky isty...to sa neda

jajka001_

pokial si ich uzivala pravidelne a nemala si hnacku, nezvracala si a neuzivala si antibiotika, tak si bola chranena

simi11

MataBB ja som nezlýhala, užívam ich pravidelne...na test je asi priskoro si ho robiť a najbližší menzes mám až o tri týždne a neviem či sa dovtedy môžem napchávať antikoncepciou...

simi11

Ahojte baby. Užívam už 4roky antikoncepciu a menzes som mala pravidelný a 5dňový, avšak posledný som mala strašne slabý a trval len necelé tri dni a neboli červené, skôr také hnedé. Bolia ma prsia, bolí ma aj bruško, sem tam ma v ňom pichá, hlavne keď si naň pritlačím. Som unavená stále. Je možné, že by antikoncepcia zlýhala a mohla by som byť tehotná?4roky HAK nesklamala, dúfam, že nesklamala ani teraz...

mataBB

aspaka testy su rozne...mas tam napisane kolko dni od styku sa moze robit, ale spolahlivy by mal byt az ked meska menzes...

ssssk

Aspaka: nestracaj nadej, test si sprav neskor, trpezlivost ruze prinasa :-)

monika: Tvoj frajer nema zodpovednost a teraz to mozno pre teba dopadne dobre, nabuduce uz nemusi. Nemyslis, ze by si mala zacat uzivat antikoncepciu alebo sa nejako chranit? Si mlada, predpokladam, ze tvoj frajer tak isto, mali by ste sa k podobnym veciam zacat spravat obaja zodpovedne. Ked toto cita nejaka zena, ktora po dietatku velmi tuzi, tak asi jej musi byt az zle.