Citlivá pleť so začervenaním - aké prípravky používať?

Príspevok v téme: Citlivá pleť so začervenaním - aké prípravky používať?
Thalia

Ahojte. Trápi ma citlivá pleť so začervenaním. Potrebovala by som poradiť nejaký dobrý krém z ktorého by mi to začervenanie pleti zmizlo. Už si nechcem stále schovávať tvár pod make-up.
Prosím poraďte mi. Aký krém si mám kúpiť? Plus by ste mi mohli odporučiť k tomu aj pleťovú vodu. Vopred ďakujem :)

kijola

ja som za la roche kozmetiku...som atopik a mám citlivú pleť...veľa kozmetických značiek mi vadí a ekzém zhoršuje, ale la roche tolleraine je perfektný... ja byť tebou to skúsim, ale cenovo si počkaj na notino keď bude nejaká akcia lebo v lekárni stojí dosť

Victoria89

ahojte :) tiez mam problem s extremne suchou citlivou pletou a so zacervenanim ja pouzivam krem Aphrodite od happyskin a mozem povedat ze to je najlepsi krem aky som doteraz mala, a vodicky pouzivam iba aloe vera gel a ruzovu vodu.. velmi milo a prijemne ma prekvapli tieto produkty lebo uz som vyskusala naozaj vsetko mozne a nic a potom nahodou som nasla na nete tuto znacku inak to je prirodna kozmetika a som s nou maximalne spokojna odporucam aj vam vyskusat

Kaťa166

Ja mám problém zo začervenaním líc keď vypijem nejaký alkohol alebo keď sa zahanbím kúpila som si aj mixa zelený krem co pred nedávnom bežal v telke ale moc to nepomáha viete mi niečo poradiť ??

Anieze

Zaoberám sa veľmi dobrou kozmetikou už tri roky,mám prístroj na vyčistenie a zároveń vyživenie pleti zvnútra bližšie info poskytnem na stretnutí 0944 305 375

....

Takisto mám tento problém so začervenaním pleti a používam prírodnú dermakozmetiku Dado Sens a krém sa volá Ukľudňujúci krém na tvár Pro Balance, taktiež majú krém akut, ktorý si dávam keď sú silné mrazy a červenanie sa mi skutočne zredukovalo. pozri na assay.sk Ja používam aj čistiacu penu a krémy od nich a som spokojná