zaľúbená

Príspevok v téme: zaľúbená
Zuzka1155

Ahojte mám jedného kamaráta,mám iba 16 rokov a on 22,ja viem je to dobrý rozdiel,už rok si píšeme,voláme si a rozumiem si s ním veľmi dobre,mám pocit,že s ním môžem písať o hocičom,pár krát sme sa videli ale iba tak ahoj ahoj...má priateľku...myslím si,že ak by sa rozišli hneď by ma zavolal vonku,raz aj zavolal ale ja som sa vyhovorila,asi som malá hlúpučká a naivná a na tie reči sa veľmi ľahko namotám,napísal mi viackrát správy typu som rád,že ťa mám...a nechcem o teba prísť,veľmi dobre si s tebou rozumiem,viac krát mi písal...že prečo nie som staršia,že je to škoda...asi je to iba platonická .láska čo?ale ja som celá v oblakoch,ja mu nedávam najavo čo cítim nechcem aby sa to pokazilo a rok je krátka doba...tak sa určite neodhodlám,vlastne neviem načo to tu píšem,asi sa iba potrebujem s tým niekomu teraz zdôveriť...kedže kamarátky to nechápu

petel99

suhlasim s Jajkou001, pokial bude s inou tak isto nebud s nim a vlastne ani potom pokial nebudete vazne spolu aby sa nestalo ze nieco zneuzije ... ja som mal tiez kamaratku, ktora mozno citita nieco viac, bola mladsia o dost a stratil som ju prave vtedy ked si nasla priatela, aj mi chyba ale som hlavne rad ze je stastna, ak ma ten tvoj kamarat hlavu tak to zoberie tak isto, ak nie tak pozor na neho :)
drzim palce

jajka001_

rob tak ako robis, nechaj to v priatelskej rovine a nepustaj ho blizsie. ak by mal zaujem o vazny vztah, rozide sa s priatelkou.