Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darcek pre kamarata (nie frajera)?

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

lelicmuk

ahojte vedel by mi niekto poradit co by som mala kupit kamaratovi na narodenniny ? poznamee sa necelý mesiac ..flasku isto nie lebo on nepije nepodporuje take... dakujem za rady..

alusinka

A kvoli takemuto "fesakovi" som raz prisla o pracu... nebol to moj kolega, bol to moj zakaznik... az raz na to prisla jeho frajerka, ktoru chcel kvoli mne nechat, dala mi facku a ja som z toho vysla ako najvacsia krava a dostala padaka. A od toho dna, sa mi chlapec, ktory mi dovtedy vyznaval lasku, neozval :)))

Davaj si pozor radsej ;)

alusinka

Ked je taky pivkar, co tak kupit mu pohar na pivo??? Dneska najdes vela originalnych kriglov s roznymi napismi a obrazkami ;) a ani to vela nestoji :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darcek pre kamarata (nie frajera)? - Fórum - ZDRAVIE.sk