Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

šaliem z kamarátovej frajerky

Príspevok v téme: šaliem z kamarátovej frajerky
zmatena_som

Ahojte.Taká vec sa mi deje.Kamarát má priateľku,ktorá ma ale neskutočne priťahuje.Ona je bisexuálka a dáva to dosť najavo.Občas ma dostane naschvál do takej situácie,z akej sa len s ťažkosťami vykrútim.Naši partneri sú už roky kamaráti.V poslednej dobe však vidno,že už to prestávajú brať ako srandu a aj nám robia scény.Jej to však nevadí.A v podstate ani mne.. Dokonca sú proti tomu,aby sme šli samé bez nich von :)Čo robiť? O partnerov prísť nechceme,ale obe (vlastne všetci štyria) vieme,že je otázka času kedy sa to zvrtne

Weva

Uprimne - bud vies byt verna, alebo nie.

Ci je to baba alebo chlap nie je podstatne, vzdy sa po case najde na obzore niekto, kto sa Ti dostane pod kozu a bud to ustojis alebo nie. Ja v tom az taky specificky problem nevidim, skor to znie rajcovne kedze ide o bisexualku, ale da sa to zredukovat na neveru.

Vzruso je super ale zamyslela by som sa ci som (byt Tebou) uz vyblaznena a zrela na vztah alebo so mnou lomcuju hormony a mam chut experimentovat... s tym nemusi byt nic zle... ale potom bud single a uzivaj si, nie? Vasich priatelov totalne chapem, fantazirovat o dvoch babach je super, kym to nie je Tvoja vlastna baba s ktorou si planoval buducnost...

xexe

muzi by nemali na to ziarlit.cim viac ti to bude zakazane tym viac ta bude pritahovat,skus to s nou a uvids.23 x a budes mat dost a bude to vyriesene.

radana21

myslim,ze by ste sa mali porozpravat vsetci...poznam totiz pripad kedy sa vo vztahu zena-chlap rozisiel chlap s frajerkou ked ju nachytal na jednej party v postely s jej kamaratkou.....
dlho sa z toho zpamataval vraj je pre chlapa horsie ked mu frajerka odide so zenou ako s chlapom,tak neviem asi je to u kazdeho ine ale podla mna by ste sa mali porozpravat a ak tak mozno sa vam budu pacit aj grupensex;)

Genesis

to zalezi od partnera ... ja som mal bisexualku a ja som jej uplne v pohode povolil aby chodila alebo spavala s inymi zenami ... lenze ona to nerobila :) .. ono totiz pokial to je raz povolene tak to cloveka az tak nelaka :) ... ale ja celkovo nie som nejak moc ziarlivy asi to normalne neni ... ale tak uz keby sla z chlapom tak by mi to trochu vadilo :)

Niko69

Spoločné sexuálne hry nepripadajú v úvahu, partnerske vzťahy sa rozpadnu velmi rychlo po tomto pokuse. V prvom rade sa musite normalne porozpravat vy dvaja, ty a kamaratova frajerka. Dohodnite sa čo chcete dalej robit, nechat to na nahodu je kravina. Bud sa date dokopy, alebo sa prestanete vidat, alebo začnete na tajňáša partnerov podvádzať.
BTW som v tej istej situácii. Len ta bisexualita tam nieje, aspon o nej neviem.

Deria

raz sa to urcite zvrtne, lebo takto to nemoze vecne zotrvat. ak svojich partnerov nechcete stratit, mozete ich sikovne vlakat do spolocnych erotickych hier, mozno sa to bude pacit vsetkym styrom....hm, ine ma nenapada, aj ked som nikdy grupensex nepraktizovala.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

šaliem z kamarátovej frajerky - Fórum - ZDRAVIE.sk