Nemam ziadne prsia..

Príspevok v téme: Nemam ziadne prsia..
simculik

Caute, mam 14 rokov a mam vazny problém. Nemám žiadne prsia, všetky moje spolužiačky maju veľké melony a ja len 72/A. Prosím poradte, myslím, že niesom chudá, vážím 49 a meriam 155cm. Ja už naozaj neviem ako dosiahnuť, aby sa mi prsia zvečšili, naozaj vsetky rady ocením, dakujém :)

kraviny

tak ti poviem ze im nemas co zavidiet. Vidim ze tvoj jediny problem su vyspele spoluziacky a porovnavanie sa. Nas bolo dievcat v triede len 5, z toho ja z trojkami a ostatne a z takmer nicim. Poviem ti, kazdy jeden jediny den by som si to s nimi vymenila. Vyzrala som si to kazdy jeden den, v kuse narazky a reci. Bolo mi neprijemne a kazdy som den len cakala co zase bude. Ist k tabuli bolo utrpenie, uz len pomyslenie ako bud uzase vsetci zizat bolo strasne. Takze nefnukaj :D

Laura12219

Ja to mám ešte horšie. Mám 13 rokov v tvári vyzerám na 10 a som moc malá mám 144 cm a váhu 38 kg. A prsia mi vôbec nenarástli a ani bradavky. Prsia mám veľké ako také 5 ročné decko. Našťastie o tom nikto nevie lebo nosím podprsenku a dávam si do nej servítky. Ale i takchcem mať veľké prsia! Poraďte mi pls

celebrita FB

Sorry za preklepy a chybajucu diakritiku, fakt sa mi nechce pisat tie makcene a dlzne :)
Este taka vec: Raz v minulosti som odpadla, zrazu som sa prebrala a stali okolo mna policajti a lekari zo zachranky. Priamo tam na mieste, kde ma nasli odpadnutu, ma vyzliekli do naha, lebo chceli zistit pricinu odpadnutia a ci nie som nahodou tehotna, robili ekg, a tak. Tolko vysmechu a ponizovania som v zivote mojom nikdy este nezazila. Vysmievali sa zo mna, ze take male prsia nikdy u nikoho este nevideli... prave na ten vysmech som sa prebrala, ale moja reakcia bola, ze som radsej nadalej hrala mrtvu - odpadnutu a nereagovala som na ich sproste reci, uplne som ich ignorovala, ako keby nikto pri mne ani nebol, potom ma odviezli do nemocnice, kde samozrejme skutocnu pricinu odpadnutia nenasli, lebo ta sa nasla az o 7 rokov neskor. Ale tento vysmech a ponizovanie bol poslednym klincom do rakvy, ktory ale, ze definitivne rozhodol o tom, ze moje pevne rozhodnutie je NEMAT NIKDY SEX!!!

celebrita FB

Zenske prsia su tvorene z 95 % prsnou zlazou a zo 5 % tukovym tkanivom. Samozrejme esistuju zeny, ktorym nikdy nenasrastu prsia, lebo im chyba hormon zodpovedny za narast prsnej zlazy v pubertalnom veku. Takyto hormon ale bohuzial lekari predpisuju iba transsexualnym muzom, ktori sa chcu dat preoperovat na zenu. Taky muz uziva lieky par mesiacov a za dva, tri mesiace uzivania mu narastu take velikanske prsia od nich, ze hociktora zena by mu mohla zavidiet. Problem je len v tom, ze lekari to nikdy nepredpisu zene, ktora je heterosexualna a aj sa citi byt zenou v zenskom tele. Nepredpisu, lebo tu ide o biznis. Mladuckym naivnym dievcatkam su vtlkane do hlav dristy typu ako nie je mozne ine riesenie jak silikony. Za taku hormonalnu liecbu by zena zaplatila par drobnych, zatial, co za silikony aj tri tisic moze dat. Takto ma vyzerat dodrziavanie Hippokratovej prisahy o chraneni ludskeho zdravia a zivota???? Je mi z toho na grc! Ked ale niektora na protest proti tomuto zasratemu a sk*rvenemu biznisu kvoli tomu spacha samovrazdu, nepriamo ju k tomu dohnali lekari, co jej to nechceli predpisat. Na tomto svete ich zato nikto sudit nebude, ale raz si za to zodpovedia pred Bozim sudom. Ked sa niektora na protest proti tomuto zasratemu a sk*rvenemu biznisu rozhodne do konca zivota zostat stara panna a sama sa odsudit na zivot bez lasky a bez vztahu, bez manzelstva a bez deti a nechat sa spolocnostou odsudzovat, ze sa nevydala a ze nepriniesla na svet potomka, napriklad dceru, z ktorej by raz mohla vyrast zdravotna sestricka pracujuca v domove dochodcov, velmi tazko sa bude skapinat na smrtelnej posteli takemu doktorovi, ktory toto zavinil, ze niet prenho miesta v starobinci a ze sa nema kto onho postarat. Lebo ktora nema prsia, nemoze mat sex, ktora nema sex, nemoze mat deti... to je logicke. Ja nepisem o pripade "male prsia", ja pisem o pripade "ziadne prsia". Lebo medzi urovnou "male prsia" a "ziadne prsia" je obrovsky, priepastny rozdiel. Existuju tisicky muzov, ktorym sa pacia "male prsia", ale veru ani jeden jediny, ktoremu sa pacia "ziadne prsia". Pod pojmom "ziadne prsia" mam na mysli to, ked sa zena v pubertalnom veku mlcky prizera, ako rovesnickam rastu prsia, ale ona sama nevie, aky je to pocit, ked dievcatu rastu prsia a mysli si, ze sa to raz dozvie, ale nedozvie sa to nikdy, ani ked uz je po tridsiatke. Ktora z vas si trufa, nech ide studovat farmaciu a nech si po skonceni skoly a po ziskani prace ukradne z roboty lieciky a spapka a nech sa tesi z pekneho vysledku. Ja studovat nepojdem, ja sa uz na to citim stara. Ja som ten typ, po 30 a ziadne prsia. Sama som sa odsudila na zivot bez lasky a na vecnu samotu a som si ista, ze to bolo to najlepsie, co som mohla vzhladom na moju hrozostrasnu telesnu vadu a velikansku nenormalnost urobit, lebo zostat stara panna je jedine riesenie, ktore ma robi stastnou vzhladom na to, ze silikony nechcem. Som rada, ze mi bola dana aspon len ta introvertna povaha a ze netrpim samotou a este som rada, ze zimem v dobe, kedy mouz zeny ako ja nosit vypchate podprdy a plavky. Uprimne povedane, nech by sme vychadzali z teorie, ze silikonove kozy stoja 3000 €, tak potom ja by som radsej zaplatila 4000 € uplatok takemu lekarovi, ktory by mi predpisal hormonalny liek na narast prs, ale aby ten liek aj zaucinkoval, jak by som mala dat 3000 na operaciu. Majte sa pekne, kocky moje a prajev vam vsetkym prijemny den...

kamilkaaaaaa

mám 13 a tiež nemám prsia. nechcu mi rast mám čisté nulky. Ked som sa narodila prsia mi nevyrastli ani o 1 mm. A smeju sa mi že nemám podprsenku

Laura219

A čo mám povedať ja?! Mám 12 rokov a prsia nemám, mám ich veščie o pár milimetrov. Ale mám vycpávky. A našla som si v oboc prsníkoch pod bradavkou akési hrčky sú na dotyk boľavé tvrdé a dá sa z nimi hýbať, ide o rast prs? Prosím odpovedzte!

Karfiolina

Ahojte mám ten istý problém ako väčšina báb na tomto svete. Mám totiž 13 a všetci mi hovoria že vyzerám na viac. Ale ja si to totiž nemyslim lebo mam male prsia a všetky baby z triedy ich majú o mnoho väčšie. Prosím o niake radi. Za každú radu moc moc moc ďakujem. ❤️