Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výsledky čistenia pleti kozmetičkou

Príspevok v téme: Výsledky čistenia pleti kozmetičkou
katuša

Prosím aké metódy čistenia pleti ste vyskúšali a aké výsledky ste dosiahli? Boli viditeľné už po prvom čistení,alebo treba návštev viac?Koľko vás takéto procedúry stáli? Mám čierne bodky na nose a podkožné vyrážky na lícach kvôli dehydratovanej a suchej pleti, ktorých sa neviem zbaviť. Myslíte, že mi to kozmetička dokáže úplne odstrániť?Prípadne budem rada, ak mi vie niekto odporučiť dobrú kozmetičku v BB a okolí. Za rady, názory a skúsenosti ďakujem.

wawawa

ja s tým nemám dobrú skúsenosť. strašná bolesť, rýpala mi pomaly aj ho zdravej kože, nakoniec som bola celé červená, viditeľných vyrážok bolo mnohonásobne viac a nezmizlo to skoro týždeň :( ale asi to bola chyba v kozmetičke.
kamoška spomínala jednu, ktorá to urobila vždy tak, že ani začervenanie nebolo. takže mala dokonalú pleť

Strawberryca

Nema niekto kontakt na dobru kozmeticku z okolia TT ? bojim sa kozmeticke ist ked to tu citam ze kozmeticky mi to len zhorsia...mam plet asi taku ze zacervenane pupienky podkozne drobne a cierne bodky..vyskusala som us vseliake pripravky ale ziaden vyrazny efekt...alebo pripradne neviete o nejakom ozaj ucinnom pripravku ktory sa da bezne kupit v drogerii,v lekarni? citala som o vichy chcem si kupit ten nocny krem mate stym nejake skusenosti?

cappy_

ja som chodila k dobrej kozmeticke...na cistenie pleti..kvoli vyrazkam...ale neviem cim, viem ze nechtaic...sa mi urobila krupica po celej tvari...ktoru som pred tym nikdy nemala...cize som chytila infekciu...a to je 100x horsie ako vyrazky...zacala som poizuivat jednu bylinku a zmizlo to...a ked sa mi robili vyrazky alebo flaky...cistila som si pleti citronom...a prestali...takze vsetko sa mi osvedecilo uplne prirodne..takze kozemticka ano...ale len na trhanie obocia!

katuša

jeanny
mne sa zničohonič zmenila pleť nanepoznanie. zrazu mam šupinkate a suche lica s vyražkami,ale nevyzeraju ako akne, a naopak t-zona sa mi začala viac mastiť. Na internete som sa dočítala, že ak je pleť dehydratovana...z toho tie vyražky a vačšie mastenie t zony.

veronika1211
a akú máš ty pleť? normálne , keď si odišla od kozmetičky..zmizli ti vyrážky al. pupienky a čierne bodky? a ešte koľko ťa takáto procedura stojí u tvojej pani?

katuša

jeanny
mne sa zničohonič zmenila pleť nanepoznanie. zrazu mam šupinkate a suche lica s vyražkami,ale nevyzeraju ako akne, a naopak t-zona sa mi začala viac mastiť. Na internete som sa dočítala, že ak je pleť dehydratovana...z toho tie vyražky a vačšie mastenie t zony.

veronika1211
a akú máš ty pleť? normálne , keď si odišla od kozmetičky..zmizli ti vyrážky al. pupienky a čierne bodky? a ešte koľko ťa takáto procedura stojí u tvojej pani?

veronika1211

ja som nadmieru spokojna. chodim k pani ktora ma opeelinguje, vytlaci, da masku a krem a plet mam velmi hladku, jemnu a vobec nie som cervena, co som bola prekvapena. len sa musim donutit chodit tam castejsie :)

michaella

Ja som chodila na čistenie ku kozmetičke presne rok... Ale už by som si to viac nezopakovala. Bolesť v pohode, pleť sa vyčistila možno trošku... Ale byť celý víkend červená, s krvavými bodkami a podliatinami, to nebolo bohvie čo... Ale kto chce skúsiť, nech skúsi... Občas mám pocit, že tá moja kozmetička nebola moc dobrá, pretože rýpala všetko, aj čo nemala. Toľko moja skúsenosť...

jeanny

koli dehydratovanej pleti sa robia podkozne vyrazky??? to ako?
ja som iank bola na cisteni ale v puberte a to som mala plet opet plnu svinstva kym sa mi to zahojilo takze ja osobne nic moc skusenost, len bolest a vyhodene prachy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výsledky čistenia pleti kozmetičkou - Fórum - ZDRAVIE.sk