Pomocovanie u dospelych?

Príspevok v téme: Pomocovanie u dospelych?
elmex

problem je ten, ze moj priatel sa mi priznal, pred cca 4mi mesiacmi,ze sa v noci pomocil.. lenze predvcerom sa to stalo znova a dnes do rana zase (aj ked dnes uz nie v takom mnozstve, ako hovoril, ze predtym), vraj sa mu bud sniva nieco zle alebo sa mu sniva o wecku...
proste vraj nieco, co s tym suvisi..
ja mam z toho neskutocne nervy, lebo sa bojim, ze sa mu to stane znova a znova.. ma 22 rokov.. a v detstve nikdy problemy nemal.. :(

to_ma1

Ja som mal tiez problemy s pomocovanim, ale iba ked som si vypil trochu viac, nevedel som si s tym rady, tak som zasiel za urologom, ten nevedel presne zistit co za tym bude, ale nasiel mi na mocovom mechure nevylieceny zapal, tak mi predpisal Prostavitan, ktory som uzival, a cca po 3/4 roka problemy prestali. Odporucam Mudr. Tagaja v roosveltovej nemocnici v BB

modrofuzik10

moze to byt problem s prostatou, alebo zapal mocovych ciest, alebo uplne nieco ine. kazdopadne, nech zajde za urologom.

taky-tak

....človek nemusí byť alkoholik aby sa mu niečo také stalo. Stačí si zájsť s kamarátmi na pivo a tvrdšie zaspať ...

EVA %%§§!!

Hlavne nech nepije pred spanim, ale radsej uz ani popoludni kavu, caj, colu, lebo tieto napoje posobia mocopudne. Mozno iba nieco take vypil, lahol si do postele velmi unaveny a jednochucho sa nezobudil na to, ze mu treba na WC. Ak sa to stalo iba raz, dvakrat, tak nemyslim si, ze by sa hned jednalo o chorobu a ze by sa kvoli tomu hned musel vlacit po doktoroch. Nehovoriac o tom, ze kolki alkoholici sa tak zrubu, ze nevedia o sebe a samozrejme sa aj pomocia, ale ked su triezvi, tak sa im to nestane.