Nestála pokožka

Príspevok v téme: Nestála pokožka
Menavka

Dobrý večer,chcela by som sa spýtať,čo možem mat s pleťou,keď je každý deň iná a či sa to dá nejak napraviť.Vôbec tomu nerozumiem,jeden deň sa zobudím a mám bezchybnú pleť,jednofarebnú,nemastnú,nesuchú,bez supiniek-makeup vyzerá dokonale,lˇahko sa nanasa,vyzerá prirodzene..ďaľší deň sa nemusím ani krémovať,som mastná,make up sa dáva ľahko ale onedlho sa príšerne lesknem..no a tretí variant-pokožka je suchá,šúpe sa,vyzerá unaveno,flakato,make up sa aplikuje ťažko,je viditeľný,vyzerá ako piesok nech robím čo robím..strieda sa to rôzne,neviem od čoho to záleží kedže sa o pleť staram stále rovnako..kedysi som mala akne,dnes sa vyhadzem len občas a rýchlo sa to stratí.Ak mi viete poradiť budem vám vďačná

el nino

mozno hormnonmi, tak ako u mna...jeden den supr...druhy uz lepsie...a potom katastrofa :D...alebo si alergicka na neaku potravinu...proste aj ja som si vsimla ze akonahle,jem nieco blbe...mlieko, mliecne vyrobky, neake tazke jedla...co ti v zaludku robia len neplechu, hned je v tom problem, pripadne sa poriadne nevyspis..myslim pokojne,a bez stresov, tiez tie stresy a obavy..robia svoje...ahooj