Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co s akné?

Príspevok v téme: co s akné?
simculik

Ahojte, som v pubertlnom období- 14 rokov, a stále mám nové a nové akné, už neviem čo mi zaberie,, je síce pravda že som milovník čokolády, ale neviem či je to kvôli nej. Dosť ma to trápi pretože vraj je to z hormonov, ale niektoré moje spolužiačky súú tlsté a nemajú vyrážky a ja som taká priemerná, nenapchávám sa niako veľa, len milujem čokoládku, ale vôbec nekonzumujem vyprážané a mastné jedlá. dikýý

adusha

skus mydlo Protex ruzove.. mne sa po nom plet zlepsila,sem tam sa mi sice nieco vyhodi ale je to o dost lepsie ako pred tym.. len este stale neviem co mam pouzivat aby mi zmizli flaky po akne :-/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.