Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoké Tatry... v lete, kde sa ubytovať aby sme navštívili všetky krásy Tatier

Príspevok v téme: Vysoké Tatry... v lete, kde sa ubytovať aby sme navštívili všetky krásy Tatier
vysoke tatry

Ahojte máme ísť v lete na týžden do Vysokých tatier... chcela by som si hlavne turistiku vychutnať.... ako je slovenský raj (turistika), potom na Tatranský štít sa vyviesť lanovkou, jaskyne popozerať.... a tak máme v ponuke tri hotely... a nevieme si vybrať aby sme mali všetko k dispozícii keďže to tam nepoznáme... Ďakujem za vaše rady.. ak poznáte toto prostredie...
Prvý hotel je Grandhotel Praha Tatranská Lomnica,
Druhý hotel Grandhotel Starý Smokovec, a
tretí hotel Hotel Grand Jasna...

vysoke tatry

tak s tým lístkom som to vážne nevedela a nevieš asi tak koľko tak by som si to mala dopredu rezervovať? Tak dakujem za radu... a tie trasy samozrejme nie nejakú náročnú :D ale nejakú kde by sme sa nestratili a kde by sme sa trošku zapotili :)... to poistenie tiež nie je odveci :D

doubledog

ak chces ist na lomnicky stit lanovkou (inak sa ani neda), mala by si vediet, ze tam byva dost ludi, takze sa oplati si rezervovat listok
inak mozes mat problem vobec nejaky zohnat

a tie tury su narocne, prisposob vyber trasy svojim schopnostiam
(zasah horskej sluzby je velmi drahy, takze nezabudni specialne poistenie na hory)

vysoke tatry

Ďakujem :) veľmi.. si mi to asi tak troška upresnila... vieš nikdy som nebila ešte vo Vysokých tatrách... tak keď tam teraz už idem chcem si to vychutnať všetko... doporučila by si nám ešte niečo čo stojí za to navštíviť? inak už ďakujem .... a inak tie túry sa dajú zvládnuť? máme si preštudovať nejaké tie turistické chodníky.. tie značky? márnosť tam aj zablúdime :D

alebo?

aj my sme mali auto, ale ten vlacik je taky moderny, pohodlny a lacny(da sa povedat), ze sme si vo dvojici uzivali cestu s dalsimi turistami:) urcite ho vyskusajte...hej, zo smokovca autom na strbske to trvalo asi pol hodku, z lomnice to je este dalej, vlacikom asi 45min. Tak ked uz ides do grantu, tak si vyber asi tie vysoke tatry, nie jasnu,iked aj ta je krasna. Vdaka autu, vlaciku budete mat vsetko k dispozicii, zo smokovca ide tiez jedna lanovka(vlacikova) dohora. Pozri si na nete turisticke trasy, ktore by ste chceli vyskusat a podla toho sa rozhodnite:)

vysoke tatry

takže by si povedala že či lomnica alebo smokovec či si vyberiem jedno alebo druhé bude to jedno keďže je to vzdialené len 15 km.. a budeme mať k dispozícii auto? ja by som veľmi chcela navštíviť štrbské pleso, lomnický štíť.. vyviesť sa lanovkou, a vysokohorskú turistiku vyskúšať.. :) takže myslíte že aj keby sme ubytovaný v tatranskej lomnici.. tak by to bolo všetko ok? všetko k dispozícii?

alebo?

ja by som si vybrala Smokovec. Vacsinou byvame v Jasnej(lebo je to lacnejsie) a chodime odtial autom na strbske pleso a tam zacinaju skoro vsetky trasy. Ale jasna je tiez krasna, v Demanovskej su jaskyne, lahsie turistiky. Ale smokovec a lomnica je na vysokohosku turistiku lepsia, chodi tam skvely novy vlacik vlacik, ktorym sa doveziete vsade. Teraz v zime sme skusili Smokovec, videli sme aj Grand, pekne to tam bolo. Iked vecer tam skapal pes, ale to asi preto ze to bolo mimo sezony. Ale to aj v Lomnici, ked sme sa tam boli vecer pozriet. Tym vlacikom je lomnica a smokovec vzdialene asi 15min, tazke je to blizucko.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoké Tatry... v lete, kde sa ubytovať aby sme navštívili všetky krásy Tatier - Fórum - ZDRAVIE.sk