Mozem byt pokojna?

Príspevok v téme: Mozem byt pokojna?
vaznaotazka

Viem,že sa tu veľa o tom píše,je tu veľa tém o tehotenských testoch o tehotenstve.
Mám 25 rokov.Užívala som antikoncepciu Minerva,po vysadení už 4 mesiace nemám menštruáciu.S priateľom sa milujeme s kondómom,ale 1x sme sa milovali prerušovaným stykom,bolo to pred 6 týždňami.Robila som si odvtedy 3 tehotenské testy a všetky boli negatívne.Myslíte si,že môžem byť pokojná a nie som tehotná?
Objednala som sa na vyšetrenie u gynekologičky,kvôli vyvolávacej injekcii 28.2 - v pondelok.Neviem či mám gynekologičke povedať nech mi urobí krvné testy alebo stačí ak mi urobí vaginálne sono a uvidela by už gestačny váčok 6 týždňov od styku?A ešte otázka ak do 10tich dní dostanem menštruáciu po pichnutí vyvolávačky tak už 100% tehotná nie som?
Prosím napíšte mi normálne odpovede,ak sa Vám zdá táto otázka smiešna tak na ňu nereagujte.

jankaaaaaaa

ak ti tri testy vysli negativne tak tehotna niesi, ale spomen to gynekologicke, ze si mala ten nechraneny styk ale ze testy ti vysli negativne.. ale aj tak kde ste mali prerusovany styk tak tehotna niesi, to by sa musel ejakulat dostat do teba.

sipka

zavisi aj od toho ako dlho si uzivala minervu. ak viac rokov a teraz mas z toho rozhadzany cyklus, tak si daj v buducnosti na antikoncepciu pozor, keby si chcela otehotniet mohol by o byt problem. Kazde telo reaguje inak, ak vsak po vysadeni HAK je cyklus nepravidelny, v buducnosti s otehtnenim moze byt problem. teraz podla mna tehotna nie si, najdi si vsak dobreho odbornika, aby si neskor nemala zbytocny problem.