Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ku komu isť na plastiku nosa?

menndy

nosikk

Ahoj prosim ta kedy ides na opku?? ja idem este len na konzultacie ale chcem tiez obe naraz.... co ti nato povedal doktor?:))

Katrinnn

Niektorí vás nachytaju na mile slova, nakresy, sľuby a ak je po operácii problem alebo niečo čo by ste chceli opraviť tak sa na vas chirurg vykašle alebo vam ledva odzdravi pretože už ste na OBTIAŽ zadarmo.

zuzkazuz

Počula som, že dr. Cerven je dobrý, moja spolužiačka u neho bola. S výsledkom je spokojná. Pred zákrokom brala Wobenzym,na rýchlejšie zhojenie.

lienka78

Ahoj, ja zvazujem dr. Cervena z BB..co som pozerala diskusie, chvalia i Kovaca, Gubu..je to tazke vybrat spravneho..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ku komu isť na plastiku nosa? - Fórum - ZDRAVIE.sk