Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj po kozmetike stale...

Príspevok v téme: Aj po kozmetike stale...
Mimcek334

Ahojte dievčence :) už som zúfala, no verím, že "skúsené" mi snáď poradíte :) Bola som na kozmetike na hlbkove cistenie pleti a sama kozmeticka bola prekvapena, ze hned emulzia mi vcucla do mojej mastnej pleti, odporucila mi aj kozmetiku makeupu L"oreal 16hod. a ten mi vobec nepomaha celo mam ako "na klzisku" rano vstanem to sameee...prosim PORADTE MI CO BY MI MOHLO POMOCT??? velmi pekne vam dakujem :)

hassy

pleť určite neodmastňuj, lebo sa ti bude paradoxne bude mastiť ešte viac :) kúp si nejaký dobrý hydratačný krém, ale to tiež treba skúšať, skúšať... mne dobre robí hydratačný krém od balea, taký modrý aqua-niečo... pleť sa mi menej mastí a aj vyrážky ustúpili :)
a na odlíčenie používam odličovač balea, taký celý modrý ( nie ten dvojzložkový, ten mi nerobí dobre) a ako pleťovú vodu balea sensitive :)
som maximálne spokojná že mi balea sadla, urobí mi veľa parády za málo peňazí :)

skY

takto....na mastu plet..urcite nepouzivaj kozmetiku s alkoholom alebo kozmetiku priamo vyhradenu na akne..bo ti plet iba podrazdi, a cim viac cistis tym viac plet na to reaguje..ja som vyskusala neskutocne vela kremov, odlicovacich mliek, pletovych vod a ine somariny, po ktorych som mala plet este horsiu...nic nepomaha..z tychto sprepacenim sraciek...mne pomohlo akurat to...ze som sa zacala na svet usmievat, pozerat na vsetko pozitivne, robit si srandu z beznych veci, viac som relaxovala, spala aspon tych 8-10 hodiek, cistila plet akurat tak oplachnutim s cistou vodou, jasne ze na spiralu treba aj neaky ten odlicovac na oci..ale co sa tyka pleti, tak len cista voda, pripadne niekedy si urobim bahennu masku, raz do mesiaca povytlacat ttrosku u kozmeticky ...nie trapit tvar vypucanim doma...ak tak tak vazne hygienicky, ale nie casto, aby si nepodrazdila, pit cistu vodu, nesladene bylinkove caje najlepsie kamilkovy..nie somarinky typu cola fanta malinovky..atd..plus nezabudat na zeleninku, neake to jablko aspon kazdy den, pomaha vraj tiez drozdie a drozdova maska..vdaka vitaminov B...atd atd...drzim prstiky

Sesmina

Dievčata NIKDY na pleť žiadny alkohol.Viete čo tym dokažete ?..že vaša plet sa bude šte viac mastiť !..možte si pisat na fore že na vyražku nejaku vodku alebo ktoviečo ,vaša plet sa vysuši a tym padom sa začne ešte viac mastiť! Radšej si kupte nejake hoc i drahšie pripravky na mastnu plet než keby ste si mali na tvar kydať nejaku alpu alebo ktoviečo s maximom alkoholu.To je moj nazor.

Mimcek334

no jasnéé a ja som pouzivala na plet alpu, mne nevadi ze ma to vystipe a pali, ale pomohlo mi to na cca.30min a po chvili uz sa mastila, no konec :)

advice

NO ja som max. spokojna s kozmetikou Dado sens rada Pur Derm, ktora je urcena na mastnu plet. Zakladom je plet cistit čistiacim gelom, alebo mliekom,ktorý sa zmýva vodou, potom dočistiť tonikom a na to dať pur derm účinný krém (krasne plet zmatňuje) a zbytocne sa nepremastuje. Kozmetika je bez obsahu chemii. pozri na assay.sk

kdejeIQ

Ešte jeden príspevok s radou :D
Nekupuj si vodu s obsahom alkoholu! Síce je pravda, že pleť vysušuje (čo je u teba žiadané), ale netreba to s vysušovaním preháňať. Alkohol na pleť podla mňa nepatrí. Aj keď je pravda, že taká Alpa na vyrážky pôsobí celkom fajn, ale iba lokálne ;)

kdejeIQ

Na odličovanie by som odporučila určite vodu, mlieka nie sú vhodné pre mastnú pleť. Môžeš vyskúšať tiež niečo z toho AB - majú viac typov pleťových vôd.

kdejeIQ

No ak by som mala poradiť krém na deň, tak by som odporučila už spomínaný Eucerin Dermopuryfier, alebo potom lacnejší, ale mne sa velmi osvedčil AB Young care, taký zmatňujúci denný krém :) Mal by byť aj hydratačný. Ten mi pleť naozaj zmatnil a mala som z neho dobrý pocit.
Inak, čo som bola celkom milo prekvapená, sú dobré aj oleje Saloos. Myslím tie pleťové. Myslela som, že budem mať pleť ešte mastnejšiu ako mám, ale vôbec. Práveže dokonca sa mastila menej :) Aj keď to nejde dokopy. Len si treba vybrať ten správny pre svoj typ pleti. To je možno pre tých, kt. sa chcú vyhnúť chémii.

vlajka

Aj moja kamaratka mala takyto problem ako ty a jej zase kozna odporucila pouzivat na noc co najmastnejsi krem.
Vraj ked sa snazis stale odmastovat a odmastovat, plet to chape ako impulz, ze nieco nie je v poriadku a brani sa tym, ze sa zase len masti. Znie to asi sialene, ale jej to naozaj pomohlo :D Neviem presne, aky krem pouzivala, no ja mam zase velmi suchu plet a pouzivam na noc Infadolan. Skus, stoji nieco cez 1 euro a je fakt MASTNA!

Mimcek334

dakujem vam velmi pekne holky, a neaky pripravok z drogerky vam nepomohol? Chcela bych sa este spytat co pouzivat na vecerne odlicovania a ranne , dakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj po kozmetike stale... - Fórum - ZDRAVIE.sk