gynekologyčka

Príspevok v téme: gynekologyčka
erika1020

Ahojte Dievčence,. teraz k veci, Mam žensku doktorku ale je podla mna blba a dosť,priznam sa asi 3 roky som na ženskom nebola,nebol problem,ta načo nnie? asi pred dvomi tyždnami som tam šla lebo som mala bolesti v podbrusku,asi to každa pozna,vyšetrenie trvalo asi 20 secund aj s naskokom na kozu :))), tak si viete predstavit ako si asi dala zaležať,žiadne sono,ani sa neopytala kedy bol menz, naposledy proste komunisticky pristup tomu hovorim, napisala lieky, a hned ona na to pišem vam antikoncepciu lindete,a ja a načo? lebo nič neuživate, absolutne mi nezobrala krv nič ja neviem odkial nabrala že tie mi sadnu,asi ma dobreho dilera:))). samozrejme že som tie lieky nevzala,a teraz mi povedzte ako prebieha vyěšetrenie u vasho lekara,a či nahodou neni potrebny hormonalny prieskum alebo niečo podobne ved to ne su lentilky.

mimi353

ahojte chcela by som sa opytat ci neviete niekto o dobrej gynekologycke v bratislave. chcem zacat chodit na pravidelne preventivne prehliadky a preto by som chcela nejaku dobru gynekologicku.prosim ak viete poradte.

sgsagfagf

No, len gynekolog aj tak z krvi nezistoval hormonane hladiny na zaklade kt. predpisal antikomcepcii, kt. by sa hormonami a zlozenim hodila.. maximalne zistil z krvi pecenove testy..

petul

sgsagfagf ale preco by si mala ist k obvodakovi a endokrinologovi na odber krvi, ked chces HAK...to su lieky kt. predpisuje gynekolog a ten by mal po spravnosti urobit aj pozadovane vysetrenia pred ich predpisom...na co su potom gynekologovia, aby len predpisovali HAK, z ktorych maju prachy a nic ine pre to neurobit

petul

no ja platim preto, ze pouziva jednorazove naradia (myslim tie vselijake zeleza s cim vysetruje)...okrem toho ma hned v ordinacii vaginal.sono, tak aj za to sa plati a pod....ja si tiez myslim, ze HAK predpisovat len tak, bez tvojho poziadania...a hlavne ked ju nechcem tak mi ju nema preco predpisovat...mala som lekara, ktory mi vzdy fukol HAK ktora bola najdrahsia a ked som chcela zmenit tak mi predpisal podobnu o par centov lacnejsiu,ale jasne jednej spolocnosti, z ktorej mal on provizie

sgsagfagf

tiez som bola prekvapena ze krv sa uz neberie u gynekologa.. ale v podstate maju pravdu, lebo hormonalny stav robi endokrinolog, zrazanlivost krvi a pecenovky robi obvodny lekar pri brani krvi na preventivke - aspon by mal..
gynekolog na zaklade tychto vysedkov postupuje dalej.

soffa

by ma zaujimalo,preco poniektore platite svojmu doktorovi?ja mam nestatneho(cize inak povedane sukromnika) a v zivote som nic neplatila.je strasne zlati,neodbija pacientov,vypocuje,snazi sa poradit pomoct.a co sa tyka,tej hak...doktor ti moze navrhnut,riadne ta poucit,vziat krv na hak,ale nemoze ta donutit,popripade skonstatovat ze ti sadne ta a ta hak,ak ju vobec nechces.to co je za absurditA????PODALA BY SOM NA TAKEHO DOKTORA STAZNOST....

mataBB

no tak to asi preto ze si mala bolesti...ale bezne ked si ide dat baba predpisat hak, tak to neriesia..ako ja mam napr. super doktora, vsetky vysetrenia mi robi poctivo, o vsetkom mi podorbne porozprava...ale proste aj on mi povedal,ze bohuzial pecenove testy sa uz nerobia...mozno by sa dalo keby si za to sama zaplatim, ale ktovie kolko to moze stat

ale akurat rozmyslam, nerobia sa pecenove testy na preventivke u obvodnej?? mne sa zda ze hej

petul

no je to fakt...v podstate na to kaslu..to len ja naposledy, som mala bolesti podbruska a teplotu, tak mi najskor vzal krv aj na zapaly a az potom mi predpisal HAK, s tym ze ich mam zacat brat az ked sa zapalove hodnoty daju do normalu...ale to bolo mozno len nahoda

mataBB

petul ale ked tie testy aj robili, tak to boli len pecenove, nic ine sa tam neskumalo...takze aj ked si mala zapal tak o tom ani nevedeli

petul

ale v skutocnosti by mali robit aj testy, lebo antikoncepcia sa neodporuca predpisovat ak prave prebieha nejaky zapal...horsie by sa telo aklimatizovalo na novu HAK ked nie je prave v poriadku...je smutne ze nase zdravot.poistovne postupne prestavaju spustu veci preplacat..hlavne ze odvadzame odvody ..