Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spevňujúci lak na nechty

Príspevok v téme: Spevňujúci lak na nechty
nikavero8

Ahojte, aký je váš najobľúbenejší spevňujúci lak? Taký, ktorý ozaj udrží nechty pokope, príp. im aj pomôže. Mám neskutočne zničené nechty, beriem aj nejaké vitamíny a snažím sa ich nelakovať veľmi, avšak keď sú úplne bez ničoho, štiepia sa a až šúpajú vo vrstvách :( Preto si na nich niečo potrebujem dať. Nejaké tipy? Ďakujem.

muchotravka7

mne pomohol vyrovnavaci gel s vapnikom z lekarne, nie je to klasicky lak, ale ani gel ako na gelove nechty, je to taky tekutejsi lak, na nechtoch zanecha len jemnu priesvitnu vrstvu, ktora takmer nie je vidiet... stoji okolo 2-3 eur, mne sa tiez stiepili nechty a toto mi velmi pomohlo :)

mataBB

no ja som mala len tie za 7 eur...a neviem ja som s nimi spokojna..nemala som vsetky takze neviem ..mala som na rast, potom nejaky posilnujuci

nikavero8

mataBB: jeden z nich som mala a nebol nic moc.. ale bol z tych lacnejsich, tie ostatne stoja 7-8€ a to ma odradza, kedze neviem, ci stoja za tu sumu. skusala si uz nejaky z nich?

mataBB

sally hansen ma dobre laky, rozne vyzivujuce, spevnujuce, na rast atd..vselico..maju ich v dm, neviem ci v kazdom dm, ale obycajne to byva nad stojanmi dekorativiek zavesene alebo niekde tam okolo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.