Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Imunitné ochorenia

harryxxx

Na zvýšenie imunity - stále nachladnutia, angíny, kašeľ, slabosť, teploty - mi perfektne pomohol Hippokratin - je to prípravok robený osobne pre každého na základe špeciálnej diagnostiky - doporučujem nájsť si informácie na internete.

RNG

Nuz ja by som pre zaciatok bral definitivne oreganovy olej vo vacsich davkach, tj 3x200 mg carvacrolu.Zaroven by som bral aspon 2-3 gramy cordycepsu a 3x500 mg betaglukanov. Samozrejme aspon 3x500 mg NAC( na slovensku ACC)
a roztok citricidalu. (aspon 60 kvapiek GSE)

eluši

Neviem do akej miery je to u teba Stanka vážne, ja som brala na podporu imunity wobenzym. Osobne som bola veľmi milo prekvapená ako dobre som sa potom cítila. Opýtaj sa lekára.

RNG

Aloe vera pouzivane dostatocne dlho posilnuje steny buniek proti prieniku skodlivych mikrobov. Je to zo vzacnych komplexnych sacharidov v aloe , ktore sa ale zialbohu znacne nicia spracovanim. Najmenej znicene su vo za mrazu suseneho prasku(freeze dried=lyofilizovane)

Je mnoho roznych adaptogenov, co zvysuje odolnost tela proti chorobam. Tie tak isto tu pracuju.

Mozno si aj zvysit pocet bielych krviniek stimulaciou pouzitim betaglukanov(intenzivne 3x400 mg+, udrzobne 2x200 mg)

StanleyH

Bunky ma membranu ktora neni dostatocne pruzna aby bola vazivovana a aby komunikovala. na toto sluztia Omega 3 kysleiny ktorych je vekmi malo v nasej strave. a s tym suvisi aj porucha imunity,na tvojom mieste by som odporucil prisun Omega 3 a fukoidan na posilnenie imunity. urcite by sa ti malo prilepsiet, ked chces vediet viac tak mi napis mail

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.