ako sa zbavit ciernej?

sasiii

ja som si momentálne zosvetlila vlasy z tmavo hnedej až čiernej na svetlo hnedé..najprv mi ich gumovala nejakým práškom od loreal a potom mi ešte stiahla farbu peroxidom..nemám vôbec zničené vlasy, ale tak ja som ich mala vždy kvalitné..a stálo to 100 eur.o mesiac musím ísť zase, lebo nemám odtieň ktorý som plánovala..je to také bledúčko medeno hnedé a chcem čisto hnedé, no stiahlo mi to tmavé pekne.

987456

čaute. ja si farbím vlasy na čierno už asi 8 rokov a strašne by som chcela červené. už asi rok si dofarbujem vyrastene vlasy červenou a mam to také červeno-čierne. nevyzera to zle, ale chcela by som celé červené, len sa bojím, že si zničím vlasy, ked to dám odfarbiť :(

goccia

ja som si ciernu farbu stiahla pomocou Garnier odfarbovaca (nie zosvetlovac, ale odfarbovac!!), mal taku bledomodru krabicku

dirilindonda

Nechcem robit reklamu,ale mam pripravok z nazvom Efassor tzv odstranovac farby,skus si o tom nieco precitat na nete a ak mas zaujem napis mi.Ja mam doma este par kusov,kedze som to skusila na sestre aj na sebe a chcem sa toho zbavit.
barborka666@centrum.sk