Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osuchana bizuteria

Príspevok v téme: Osuchana bizuteria
vlajka

Casto sa mi stava, ze sa mi po case osucha bizuteria. Napr. "strieborny" prsten zacne chytat taku bronzovu farbu, rovnako aj nahrdelniky, nausnice. Chcela by som sa opytat, ci niektora nepoznate nejaky vylepsovak, ktorym by sa to dalo zakryl. Niecim to potriet, alebo do niecoho namocit...no neviem...len ci nahodou :P lebo ma to mrzi...take pekne vecicky a takto sa ponicia :( papa

von-hanke

Jak píše mataBB, tady pomůže jedině kupovat stříbro. Určitě taky není na škodu šperky věšet na nějaký stojánek, aby se nešuchtaly o sebe navzájem. Třeba www.von-hanke.sk :).

MiskaBAbizut

Mne sa stavalo to iste. Ale musim povedat, ze som zacala kupovat na www.doplnsatnik.sk a bizuteria mi vydrzi o dost dlhsie a nestoji tak vela. Ale tie laky su super napad :)

batavya

bezfarebny lak na nechty, aspon dve vrstvy a vydrzi potom ta bizutka dva krat dlhsie. ja si niekedy aj nausnice prelakujem aj farebnym, trebars vysuchane strieborne nausnice zlatym a mam akoby nieco nove :)

anicka24kk

ahoj, no to sa stáva pri nekvalitnej bižutérii, ja by som Ti odporúčala kvalitnejšiu a za super ceny, pozri sa na stránke www.bizuteriasnov.sk, určite budeš spokojná!

vlajka

Ano, viem, co myslis, vtedy cele nausnice napr. tak ospatnia XD Ale mne sa casto bizutka znici mechanicky, proste sa mi osucha...nie uplne cela, na hranach napriklad. Rozmyslala som, ze by som to mohla niecim prestriekat, prip. prelakovat, ale neviem, ci existuje nejaky vhodny produkt na toto.

mataBB

no tiez som sa nad tym zamyslala, ale pomoze asi to len vyhodit, pretoze to vlastne zoxiduje...preto sa oplati kupovat striebro a nie bizuteriu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Osuchana bizuteria - Fórum - ZDRAVIE.sk