Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

Michal123321

Nám sa osvedčili prostiedky tieto 3 prostiedky, začali sme jednym a skušali. Najlepšie sa osvedčil návlek na penis - aj ked to rieši problem iba okrajovo. Dalsou variantou boli tabletky, ale dalsie tabletky v jedavnicku nic moc. Za nas najlepsou variantou je masturbátor alebo vakuova pumpa. Častným prekrvovaním príde k dlhodobemu zvacseniu. Skusali sme lacne cinske, ktore sa neosvedcili. Nam osobne sa osvedcil eshop ruzovy slon - www.xn--rovslon-x2a73hke.eu

Karolinka1

su aj intimne gely na zvačšenie penisu. Treba mysliet hlavne na to, že vy muži sice tužite po velkom penise, len zabudate na to, že žena nema vaginu až po krk a s velkym to boli. Ved aj s malym škriatkom sa da spravit velke divadlo. Ked zvoliš spravnu techniku sexu a partnerku uspokojiš aj inak, budete obaja spokojny

vedenee

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

Chujko

Ja mám 11 rokov som z Dolného Kubína a môj peništek už ochutnala aj moja sestra ktorá má 15 od kedy to spolu robíme môj penis sa zväčšil o 2 a pol centimetra, pred nedávnom mi dala orál je to perfektné, nikdy som si nemyslel že najlepší sex bude z mojou sestrou staršiou

Andrej13

Mám 13 a mám 13 cm keď chce niekto popísať o tom a tak tak píšte na insta ado13yo a keby chcel niekto vymieňať fotky tak tiež