Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

Chorutek

tak to je dobra blbost ze zaves si zavazie a nos to dva tyzdne boze...
skus penirium vyzera to dobre, po celej kure trojmesacnej narast az do 7,5cm

Vinchenzo

Aj ja som uz na tymto rozmyslal, nejake 2cm navyse by nezaskodili. Dlho som badal po internete a zevraj je najlepsi VIMAX....treba uzivat aspon 4 mesiace

jaro98

Ja som už vyskúšal všeličo a nič mi nepomohlo až som natrafil na Phallosan forte. S tým som si krásne zväčšil o 4 cm a pritom som to mal iba v noci nasadené. Konečne som spokojný :)

behind

Penis sa nedá zvacsiť, jedine hádam transplantáciou.
Je to obrovské masírovanie mozgov. 90 tim percentam žien stačí aj menší penis. Viem to z vlastnej skusenosti.

fero_tn

Podla mojho nazoru je najucinnejsou metodou pouzivanie vakuovej pumpy. Ked si trosku nastudujete, ze ako to cele funguje, tak pochopite ze si vdaka nej mozete zlepsit erekciu ale aj predlzit penis :) su aj drahsie, profesionalne modely, ale najdete aj lacnejsie. Treba sa zariadit podla svojich financnych moznosti... niektore su popisane aj tu: www.pevnaerekcia.sk , dokonca je tam aj video ako to cele funguje (ak by to niekoho zaujimalo)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvacsit maly penis - Fórum - ZDRAVIE.sk