Ako zvacsit maly penis

Príspevok v téme: Ako zvacsit maly penis
kiko11111111

Dobry den chcel by som sa vas opytat ci ma niekto z vas skusenosti s kombinaciou tabletiek Muscle X edge + Orexis alebo Virility Cock growth + extreme NO ,ktore sluzia na zvacsenie penisu. Alebo inu moznost zvacsenia prirodzenia, pretoze mam ho len 7 cm a dost ma to frustuje. Ak by ste mi neako poradili budem vam len vdacny.

Milanko224

Penis si zvacsis jedine cvicenim, kasli na tie reklamy o tabletkach... Iba zbytocne vyhodis prachy, ked tak si skor kup vitaminy, ktore tie lieky obsahuju v lekarni a namiesaj si to sam. Ja som cvicil podla -odkaz odstránený-

Hegrid

Ludia. Na velkosti nezalezi zalezi na tom co mas v srdci.:D Ale make penisy sa pocas erekcie mozu zvacsit az 2x a potom ;dobehnu" tie vacsie. Totiz tie sa nezvacsia. Urcite by som nekupil tabletky este si pokazite zdravie...

predy

Ahojte s kolegom vyrabame nieco podobne ako phalosan za lepsiu cenu a takisto je to lepsie na nosenie ak budete mat zaujem tak piste na predynko@azet.sk takisto to riesi problem so zakrivenim a ciastocne aj s erekciou. Tabletky a masticky su proste bludy

Marta V

Zväčšiť penis je celkom háklivá téma. Ako na to si môžeš prečítať aj tu -odkaz odstránený- . Je to celkom zaujímavá téma. Treba si pozrieť aj ostatné možnosti ako sa dá alebo nedá zväčšiť penis.

Alex12Alex

Ahoj, mňa tiež trápi moje prirodzenie. Ani nie až tak dĺžka, ako jeho neprirodzený tvar. V podstate, tiež nie je rovný, je zahnutý do dola a celý je neprirodzeného tvaru, ani neviem ako to popísať. K tomu nie je ani najväčší, okolo 13 cm. Určite chápete môj problém, nie som s tým spokojný. Na nete je x stránok na rôzne tabletky, ale vôbec tomu neverím. Tak isto som objavil nejaký Titan gel, tak isto tomu neverím, ale náhodou nemá niekto skúsenosti? Alebo váš názor na to? Podľa mňa je to bluf. Ale aj tak, chcem pomôcť, veľmi ma to trápi, hlavne ten neprirodzený tvar. Veľkosť je fajn, ale to, že je zahnutý dole a celý škaredý, to ma trápi najviac. Odkaz na ten titan gel je dole.
sk.new-power-life.com

Jurijko

nemas sa coho bat penirium je uplne bezpecne nieco je to prirodne uzival som tri mesiace a ziadne zdravotne problemy