Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BMI- Ako na to

Príspevok v téme: BMI- Ako na to
nika95n

ahojte, moje BMI mi vyslo 18,9 co nie je asi celkom v poriadku...ale lepsie nez nadvaha. chcem vediet co to vlastne znamena 18,9 vipocitala som teda Baz. Metabolizmus. A este ci je tento vzorec spravny
65+...atd nejdem rozpisovat tak sa to zacina. a ci je to ten isty vzorec aj vaha deleno vyska v metroch na druhu asi ano, ze. prosim vas vyslo mi teda BMI 18,9 chcem vediet ci nie je u mna nieco ohrozene. podla vzorca 65+ atd...som dostala cislo 5315,1 kj ...vie mi niekto povedat co mi to vyslo? na stranka pisu ze clovek by mal zjest od neviem kolko od 5000 do neviem kolko kj za jeden den t. j 24hod. ak som dostala toto ciso zo vzorca 65+ atd...tak to musim prijat aby som nepribrala aj z fakt smiesnych veci pocula som uz nieco ako ak neprijmem tolko kolko mam priberiem aj zo vzduchu... a ide o to ako tomu mozem zabranit a vyhnut sa tomuto divnemu pribratiu. pls ak mato v tom jasnejsie ako tieto moje nejasnosti zodpowedzte na kazdu otazku dakovala pp :-) nika

Hejlylejly

No tak toto co si prave napisala je asi jedina schopna veta z ktorej sa fakt ze vyznam :D lebo co mi uz popisali na inych forach to bolo jedno cez druhe a ani sa nezhodli na tom co pisali a to co vravis som uz inde citala ale v takejto forme som to chcel citat :D takze dakujem :) je mi to jasnejsie.

tak ak by som sla podla prvej moznosti co si napisala normalne jest a stihat spalovat postacilo by mi cvicit naapriklad 4x tyzdenne s toho 2x po 40min a 2x po 20 kebyze si dam normalny obed ranajky a vsetko dkp? a k tomu trosku sportu na korculiach co ja milujem :D v lete

jajka001_

ono to funguje tak, ze ked nechavas telo hladovat , tak sa snazi ukladat si zasoby. ak budes jest tak, ze budes stihat spalovat to co zjes, telo si zasoby ukladat nebude. tot vsjo :)takisto, ak budes jest viac ako stihnes spalit, tak sa to ulozi , ako nespotrebovany material :)

nika95n

ved jasne ja sa stravujem celkom zdravo co sa tyka aj sladkeho =)

ale no...to je obrazne powedane ze zo vzduchu vela mi povedali ze ked prijemem menej ako mam cize ked budem jest o vela menej ako mam tak sice schudnem, ale len docasne a potom zacnem priberat aj s niecim naviac t.j ze priberiem aj z malickosti zo vzduchu, z vody v uvodzovkach. a verim tomu bolo to aj na jednej odbornej stranke popisane. a tomu sa chcem vynnut chcem len vediet kolko teda musim prijimat aby sa mi toto neprihodilo. chapes nie :)

jajka001_

nika, zo vzduchu urcite nepriberies :) normalne jedz, co ti chuti, patkrat denne v malych porciach, zdrave jedlo, aby si dostala pre svoje telo co najviac zivin a zabudni na tabulky a kalorie, radsej sleduj svoje telo, ako sa citi

jajka001_

kriste :D zas tie tabulky :) ja mam podla bmi podvahu 4kg. podla mna mam nadvahu kilo a pol. a teraz si vyber :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BMI- Ako na to - Fórum - ZDRAVIE.sk