Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesť v podbrušku
Nina4

Už zhruba dva mesiace mám bolesti v pravom podbrušku. Na začiatku slabšie, ale postupom času častejšie a viac nepríjemnejšie. Bola som u chirurga, ktorý mi vylúčil appendix a odporučil mi navštíviť gynekológa. Tam mi však nezistili nič neobvyklé, z gynekologického hľadiska je všetko ok. Bola som na SONO vyšetrenie, ktoré bolo tiež v poriadku. Povedali mi iba, že mám mierne zväčšené uzliny v slabinách na pravej strane. Kolitídu mi vylúčili taktiež. Bolesti napriek tomu stále pretrvávajú, najmä pri plnosti čriev, plynatosti. Je to taký pocit stŕpnutia prechádzajúci až do slabín a bedra. Na pohmat brucho citlivé neni. Krvný obraz a moč boli tiež v poriadku. Všeobecná lekárka si myslí, že by sa mohlo jednať o pruh, ale nemám žiadne vypuklé miesta v podbrušku, alebo o ortopedický problém. Máte podobné skúsenosti? Chcem to riešiť, pretože táto bolesť pôsobí aj na moju náladu, spôsobuje mi úzkosť a strach, zlý pocit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v podbrušku - Fórum - ZDRAVIE.sk