Mám pocit, že je v tom iná žena

Príspevok v téme: Mám pocit, že je v tom iná žena
blondska

Dlho som váhala či sem napísať či nie ale možno mi niekto poradí. Napíšem to stručne nebudem tu rozpisovať všetko lebo by to bolo na dlho. Stretávala som sa s jedným mužom rozumeli sme si po každej stránke všetko bolo ok len posledné dva týždne sa mi nejako vyhýba a dva dni dozadu sme sa nejako pochytili cez správy a ak som správne pochopila tak to ukončil a nedal mi vysvetlenie nič neodpovedal mi na smky nič vôbec nereaguje na nič. Vtierať sa už nechcem to je pod moju úroveň len neviem čo mám robiť ďalej či sa mu ozvať alebo ho nechať tak nech vychladne alebo čakať či sa on ozve. Málokedy sa stalo že napísal sám od seba ale ak som sa ovzala ja bolo všetko ok. Dosť ma to trápi a zožiera ma to vo vnútri navonok sa tvárim že ma to netrápi ale som z toho smutná a zúfalá pretože mám toho človeka moc rada. Mám pocit, že je v tom iná žena ale asi nemá gule to povedať do očí a preto sa takto správa. Povedala som si, že sa mu viackrát už neozvem že ho nechám tak nech porozmýšľa alebo nech si rozmyslí čo chce myslím, že ak by mal záujem ozve sa sám a viem že chlapi nemajú radi ženy ktoré sa vnucujú. Kto mi poradí ale prosím iba seriozne žiadne ironické poznámky nepotrebujem Ďakujem

blondska

ďakujem ti moc no veru len pevné nervy ale aspoň som dneska na tom oveľa lepšie ako to bolo posledné dni:-))))))

sabynka

Blondska
Máš pravdu, je to totálne detinské :-))).....ale pravdupovediac, mala som tušenie, že to bude okolo 30 :-)
Tak ti prajem veľa šťastia a pevné nervy! :-)

blondska

no ten dotyčný má 31 :-))) takže na jeho vek to jeho správanie je detinské nemyslíš sabynka? :-))) uvidíme čo bude som zvedavá ale viem, že ja sa neozvem už prvá ani keby čo bolo teraz je na rade on...............

blondska

Ďakujem všetkým za odpovede, wowo 1 presne to som včera urobila napísala takú smsku dlhú jednoducho že viac sa ozývať nebudem jednoducho mi nestojí za to aby som sa ja trápila keď onnemá vôbec záujem len som myslela, že sa vyjadrí ako chlap a nebude sa schovávať.....a po piatich minútach mi zavolal............takže asi tak.......vraj je všetko o.k. ale u mňa to už o.k. nie je..............ešte raz ďakujem všetkým za rady ...........tak ja som ho nasrala vraj preto mi neodpisoval na správy.........no comment........poučila som sa takže už nikdy viacej sa nevtierať nikdy viac.........nemám rada chlapov ktorý nevedia povedať do očí ako sa veci majú takže tak neviem stále na čom som a prestalo ma to už aj trápiť....príde príde nepríde nepríde ak je všetko ok tak uvidíme ale už z mojej strany to nebude ok............niečo sa vo mne zlomilo

cinni

nemusi v tom byt ina zena, ale chlap ked sa takto sprava, tak jednoducho stratil zaujem... ja svojich kamaratov bijem, ked toto robia svojim znamostiam, ale 90% muzov, ked uz zenu nechce, zacnu sa tak spravat a dufaju ze sa to ututle a hotovo.. nemusi to byt zo zleho umyslu, ale si myslia, ze to zene viac ublizi, ked jej to povedia na rovinu,..tak sa jej proste zacnu radsej vyhybat.

Deria

vies, ze aj mna napadlo, ze by som mu napisala? ja asi toto: nereagujes na moje sms, o.k., ako myslis ale ani tolko charakteru nemas, aby si mi povedal, ze je medzi nami koniec? neboj, nebudem ti uz pisat, ani ta vyhladavat, ani si zivot pre to nevezmem. ja sa s tym vyrovnam, zi dobre!
taky vztah treba ukoncit, pretoze nema buducnost. este by sa ti mohlo stat, ze sa zakratko zalubis do ineho a on pride s vycitkami, ze si ho podviedla. takto mas cisty stit.

Deria

obycajny, bezcharakterny zbabelec! mohol ti aspon napisat, ked uz nie je schopny povedat ti pravdu do oci, nech je uz akakolvek. ale takto ta nechat visiet vo vzduchu, tak to je vrchol!

wowo1

jeeee. tak za takym ti je smutno,,??
este tisic takych stretnes..chlap si chce zatrtkat,,sorry za vyraz a nevie povedat ze to je cele,,,,,,,,,,,
posluzila si mu a viac nic,,
este urcite natrafis na takych.
Nestoji ti za to ani myslienka na takeho debila.
je zababely ,,
moja stara mama vzdy vravela muz musi mat radsej ,ako zena:}} teda myslela to v tych prejavoch lasky,,nosit kvety vyvolavat a tak,,,prosit sa o stretko,a to nemyslim teraz zakomplex .chlapov.,,ale velmi sebavedomych,,az vtedy pochopis ze ty si pre neho ta prava,
,naco by ti bol taky vztah,,ked ti to urobi v partnerstve..naco ti je debil? ktory nema na to povedat"zaspasoval som si" a to je cele..ale na tvojom mieste by som mu zavolala ,pre klud v dusi,,aby si sa netrapila ze co,
,a overila si ze je debil,,
ale nevolaj mu prosebne,,alebo tak akoze nenapadne, NIE,,, on sa dovtipi ,,ze sondujes.
,normalne natvrdo,,!!
chces sa stretavat ? chces vztah? a cakala by som praimu odpoved,,,dotlacit ho k tomu aby ti povedal NIE,,
aby si mala ten klud,, ze je to debil,, pred nim sa strapnit predsa nemozes,!!!!
,a ani ponzit!!
ja by som zacala,, >"ze to ako co je,,neozval si sa??,,a nevies povedat ,,ci ma chces ci ne, to ani kamaratovy neurobis ze sa neozves ... ci?"
inak,nemal si ani gule ti povedat dovy dopo..
asi to bude jeden s tych zakmplexovancyh mamickinych mazankov,,zbudni ,na neho

mas o skusenost viac..to je jedine s toho pozitivne aspon nabuduce sa vyvarujes debilov