Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ziskat utiahnutejšieho chalana?

Príspevok v téme: Ako ziskat utiahnutejšieho chalana?
malicka006

Ahojte! Chcela by som od nejakeho ochotneho cloviecika radu, pretoze som v dost zufalej situacii. Zapáčil sa mi jeden chalan, ako som si všimla je to aj z jeho strany ale nie je to na 100%. Zda sa mi že je taký utiahnutejší typ a tam je ten problem, že neviem čo s tym. Chcem mu dať najavo že sa mi páči no na druhej strane nechcem ho vystrašiť. Prosim poradte. Dakujeeem.

zuzulka637

neboj sa pozvi ho na rande alebo von a povezd ze sa ti paci a ked povie ano budes vediet ze si urobila spravne a ak nie tak nanho kasli alebo sa stante priatelmi mozno casom sa rany zahoja a on ta pozve na rande.ktovie.....ale hlavu hore nic nieje stratene ....
:)

AdamKrt

Zbytocne tu spiritizuje. Chlapec nema proste odvahu na prvy kontakt. Ak by nemal odvahu este po osloveni, zeby sa nepozviechal, tak potom to s nim nema vyznam... :)

Staci povedat, ze Ti je uz dlhsiu dobu sympaticky a ci by nechcel ist niekde na kavicku, alebo tak. Ci Ta pozve on, alebo ho pozyvas Ty...

Ak sa zlakne na toto, tak neviem, ci ma zmysel uvazovat vobec o takom skorochlapovi... :)))

Deria

nemyslim, ze by si mala ist za nim a povedat mu, ze sa ti paci. ak je utiahnuty, mozes ho tym priviest do pomykova. ale zrejme tomu treba nenapadne dopomoct. snaz sa s nim prilezitostne nadviazat nejaky rozhovor a uvidis, ako bude reagovat, mozno ta pozve on niekam, iba nema odvahu urobit prvy krok.

Majlo2

Ja som tiež taký introvert a myslím, že keď k nemu normálne prídeš a pozorprávaš sa s ním prípadne ho neskoršie niekam pozveš tak tým nič rozhodne neskazíš. :)

Deria

vidavate sa casto? ako dlho sa ti uz paci? nikdy ste este neprehodili ani slovo? ma kamaratov, chodi na nejake aktivity, teda kde ho mas moznost vidiet?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ziskat utiahnutejšieho chalana? - Fórum - ZDRAVIE.sk