Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko by som mala vážiť? 180cm

pomocnica

pomoc14 - určite nemusíš chudnúť. Kľudne by si mohla aj pribrať. Jedz všetko na čo máš chuť, môžeš si zašportovať a takto. :) A užívaj si ideálnu postavu podľa mňa. :)

Opcan

Netreba sa tým zaťažovať až príliš, lebo to nie je zdravé. Čo je ideálne? Pre koho je to ideál? Ja mám dva metre na výšku a dva metre na váhu a moja žena má meter na výšku a meter na váhu a váhu neriešime. Je síce pravda, že ju skôr preskočím ako obídem, ale kašľať na to.

pomocnica

Vikina555- No ja sa riadim tiež tým, čo vravela tuto doktorka- takže by si ani chudnúť nemusela...Lebo si ešte chudšia ako by si podľa toho mala byť, ale vyzerá to tak, že si štíhla. :) Koľko máš rokov? Ale keď začneš cvičiť, tak si môžeš lepšie vyformovať nohy ale proste celkovo postavu, ale je možné, že aj priberieš, ale tebe to vadiť nemusí. :)

Vikina555

Ahojte,meriam 158 cm a vážim 38 alebo až 40 kg chcem schudnúť zo stehien a zadku je táto váha normálna?

doktorka28

Existuje take jedno vseobecne pravidlo, ktore plus minus zohladnuje vhodnu vahu pre cloveka.
Zena by si mala od vysky odratat 110 a muz 100. Ak si zena a mas 180 cm, odratas si 110. Idealna vaha by teda bolo zhruba 70 kg. Ak si muz, 180 cm tak odratas 100. Idealna vaha je plus minus par kilogramov 80.
Myslim, ze to plati. Ja mam 170 cm a som zena a naozaj najlepsie som sa citila a najlepsie som vyzerala, ked som mala okolo 60. Zdravo vyzerajuca.

pinkwoman

ahoj mam 183cm a 84 kg, kolko by som mala asi schudnut aby som nemala taku velku nadvahu ?ale podla doktorky mam moc tazke kosti !

dafne

..aj mne sa zdá,že je to kravina...56 ?...ja mám 178 cm,vážim 67 kg a hovoria ,že som štíhla...tak neviem ako vyzerajú oni ?!?!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko by som mala vážiť? 180cm - Fórum - ZDRAVIE.sk