Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko by som mala vážiť? 180cm

Laci558

Dolezite je to neprezivat to az tak hystericky. Byt spokojny sam so sebou. Ja mam 175 cm a 105 kg a vobec s tym nemam problem, iba ked prechadzam cez dvere...

sydney

baby ja mam 178cm, a nedavno som sa odvazila asi tak po 2 rokoch a vaha bola 68,podla BMI ideal. ja osobne viem,ze treba mi z bokov zhodit trochen a zo stehien na kazdom tak po 2cm,ale nemyslim ze je to zle.mam boky a prsia,takze je to vyvazene.navyse,ja mam tazle kosti (no fakt,aj to ma svoj podiel),takze ja vravim.naco sa vazit,radsej merat cm v pase a ostatnych partiach:)

nevymyslaj

ahoj, neviem, preco sem pises petra p., mozno mas anorexiu alebo co, ked si myslis, ze nie si dost chuda, lebo ja nevidim nijaky problem v tvojich mierach, su modelkovske, cize predpokladam, ze si aj stihla, nevymyslaj s dietami, vyuzi lepsie cas na konicky

petra p.

ahojte ... chcela by som sa opytat ci su moje miery na 171 cm .. az moc alebo malo ... lebo podla mna su az moc ...
a mieri su : 85-65-86 a este by som sa chcela spytat ze ako sa najlepsie chudne ... a lytko 33cm ... a stehno 49 cm .. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko by som mala vážiť? 180cm - Fórum - ZDRAVIE.sk