Ktory prirodny olej je najlepsi na vlasy?

jankaaaaaaaa

no ved ja nepisem ze oleje su zle. pomahaju na vlasy o urcite. len pisem ze ak su uz vlasy roztiepene pomoze len ostrihat

sydney

podstrihnut to ano,ale nie furt a olej posobi ako na posilnenie vlasov,ked nie su este velmi poskodene (co ja mam trochu), takze ja osobne vrelo odporucam,navyse je to domace,lacnejsie a lepsie ucinky nez tie drogeriove

jankaaaaaaaa

nerobim zo seba mudru , ale predsa je logicke ze ak sa ti vlas rozstipi tak ho uz "nezlepis" nicim. tak isto ako ked sa ti zlomi necht tak uz nezrastie spolu. je to mrtve tkanivo, nie ako koza ze sa zrastie. oleje a kury a masky atd. su ako prevencia pred stiepenim a lamanim. vyliecit vlasy sa nedaju, alebo dodavaju lesk a tym padom sa ti zda ze vlasy su ozdravene

jankaaaaaaaa

ked uz je vlas roztiepeny a zniceny tak ho nic nevylieci, pretoze vlasy su mrtve tkanivo! treba sa dat ostrihat a takto sa starat o vlasy a nie cakat az kym sa znicia, potom je uz hociajaka starostlivost zbytocna. kozmetika a oleje im dodaju iba lesk, ale nevyliecia ich

sydney

baby dakujem za rady!! :) ja osobne pouzivam akurat olivovy olej s dvoma zltkami a troskou citronovej stavy na konce vlasov - suche,dolamane a rozstiepen.nechala som to posobit hodinu a pol a po umyti bolo vsetko zacelene,staci pouzivat raz za tyzden,odporucam:)

ii

batavya samozrejme, že nie. Myslela som to všeobecne ako možnosti použitia. Aby rýchlejšie rástli vlasy musíš si mandľový olej dávať aspoň raz za týždeň ako celovlasový zábal a aj vmasrovať do pkožky hlavy, pretože aktívne látky z olejčeka sa musia vstrebať do pokožky ku korienkom vlasov. :-) Na končeky si natieram ak ich mám veľmi suché a rozštiepené.