Manzel a byvala

Príspevok v téme: Manzel a byvala
vinetka

Ahojte,

mam hrozne depky a som nazurena, ze moj manzel poza moj chrbat navtivil byvalu (vydata s detmi). Nadiktoval jej vsetky nase udaje (tel. cisla, adresu) a ona nam uz stihla poslat aj pohladnicu. Rozisli sa kvoli jej nevere. On o nej vsak dodnes rozprava velmi pekne, ako o prvej laskej, svatici... Pomaly sa citim, ze ja som popri nej nula. Raz som s nou komunikovala cez chat (stale nam vypisovala) a poriadne ma sacovala. Ona je 10 rokov nezamestnana, sedi doma, nudi sa, tak kontaktuje byvalych. Manzel povedal, ze ju berie len ako kamaratku, blabla, ale vie, ze som na nu alergicka a aj tak za nou siel pokecat si o jej detickach. Co robit?

Mrska Silvuska

vinetka-zivot prezijes inak ako chces? ved najprv musis nieco pre to, aby bol zivot podla TVOJICH predstav, aj nieco urobit. Same to nepojde.
Chodi ti muz za ex? Nechce deti, a ty ano? Cakas ho doma s vycitkami /akymikolvek/? Nechce ist na spermiogram napriek tomu, ze ty si OK? Mozno ta lubi, ale to nestaci. Vztah je o laske, ale aj o kompromisoch, o porozumeni, pokial sa teraz neviete normal rozpravat, co bude o 10 rokov?
Jedna zasadna otazka-co ti DAVA vztah, ktory teraz mas? Pretoze zatia som nasla len odpovede na otazku, co ti ten vztah nedava....drz sa.

Mrska Silvuska

jankaaaaaaaaa- BINGO, toto bola konecne rada za vsetky prachy. Chlapske ego je neskucne velke (osravedlnujem sa vsetkym muzom, ale je to tak),treba situaciu otocit. Dostat manzela do polohy v akej je vinetka a ju do polohy manzela. A uvidime reakciu)))

vysavac

A nema ani tolko odvahy, aby sa ti otvorene priznal. Je uplne jedno, ci on deti nechce, alebo nemoze mat-aj keby si cirou nahodou pocala a porodila, nikdy to nebude otec, akeho dieta potrebuje. Je sebecky a zalezi mu vylucne na jeho vlastnom POHODLI.
Cize ak dieta chces, musis sa zacat obzerat...

vysavac

Podla mna on dobre vie o svojich problemoch s neplodnostou. Mozno sa v skutocnosti rozisli kvoli tomu, ze ona deti chcela a nasla si kvoli nim ineho. Ak chces deti, budes musiet ist od neho a hladat inde ako jeho prva zena.

xxxxxxxxxxxx

je ocividne ze s tebou nechce deti a uz ked si taka zufala ze sa vyhrazas sexom len aby si otehotnela tak nemam slov. radsej sa zbal a odid. urcite ked z teba citi tlak chodi sa ventylovat ku ex... vela stastia

megaan

vinetka, povedal ti ze rozvod nechce, lebo nechce ostat sam. ale ty pozeraj na vlastne stastie. ak s nim nie si statna tak chod od neho prec.

megaan

vinetka, necitala som celu diskusiu, len cast toho, co si napisala...ale nepaci sa mi to, ze si pisali s byvalou a dobre vedel ze tebe to vadi. a to s dietatom sa mi tiez nezda normalne. kolko mate rokov? uz ste asi spolu dost dlho...vie, ze velmi chces dieta, tak by mu nemalo robit problem ist na vysetrenie. ak by ta naozaj lubil tak by to urobil

vinetka

On ani neviem pochopit, co to je chciet dieta. Povedal mi, ze nechape moju tvrdohlavost, ze preco sa mi cely zivot toci okolo toho, je napaleny, ze nema doma pokoj, ked pride z prace, ze nepotrebuje hadky kvoli tomuto.

vinetka

megaan - a kolkokrat... Viem, ze on rozvod nechce, vraj ma lubi a nechce ostat sam. Aj vcera sa ma pokusil objat po tom, co mi povedal, ze bud sa nam podari prirodzene alebo... A ja som musela odist z izby, lebo som zacala plakat a nechcela som pred nim. Posledne roky vyzeram otrasne, utrapene, mam kruhy pod ocami, fakt ako kopka nestastia. Neviem, co mam urobit. Roky utekaju a ja nakoniec prezijem zivot uplne inak ako chcem.