Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing- čo myslíte?

Príspevok v téme: Piercing- čo myslíte?
Hejlylejly

Poprosím :D čo myslíte kde to najmenej bolí ked vam prepichnu a zaroven daju piercing? boli to velmi?, menej... ako co napriklad?(to boli) prirovnajte nech si viem predstavit na vyber je

• v jazyku
• v oboci
• v nose
• v pupku
• v brade
• intimne miesta

ak je cosi viac moznosti dopiste :D ale keby nieco chcem hlavne vediet ako to boli co sa pupku tyka :) dakujem krasne :-*

Hejlylejly

ááách :D tak teda zacinam sa obavat ..ako ja bolest prezijem ..ale moj stav ako sa na to budem pripravovat ten je ohrozeny :D hadam to prezijem lebo peircing chcem urcite do pupku uz od 10 rockov hadam :D

s kamaratkou som bola isla si dat do pupku bolo to za asi cca 7min hotove vsetko a ona mi powedala ze ju to vobec nebolelo iba to malo citila tlak stipanie, ze ju to proste nebolelo vobec....ibaze :D mne sa tak zda ze ked jej to prepichol pupok tak mna to bolelo viac nez ju ..

a co na to aby sa mi to nezapalilo nehnisalo? alebo nieco co mi to rychlo zahojii allpa? alebo nieco s lekarne alebo one peroxid ? :)

mau

Najmenej boli jazyk aspon podla mna. Ja som si sama prepychla a vobec to nebolelo oproti snakebites a nausnic v uchu dokonca som si ani neuvedomila ze som si ho prepychla.

RiushBejb

v pupku som mala,,a bolelo to neskutočne,,,ale idem si dať znova za tú bolesť to stojí,,,a prirovnala by som to kkk,,,,ako keď ti ide hrubá ihla cez brucho :D,,,a napr pera, jazyk nebolia,,,,jazyk len týžden potom samotný prepych nie,,,,"naj" piercing je tzv "smile",,,vobec absolútne nebolí,,netreba si ho potom čistiť nakolko je v ustah a hoji sa sam slinami :)

larissa

u báb v pupku ešte áno, považujem to za sexy, ale inde sa mi to nepáči absolutne :)) som zástankyňa "klasickej" ženskej krásy. 20s - 50s, 20. storočie...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing- čo myslíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk