SCHUDNUT???? ANO____CVICIT? EE___POMOOOC

Príspevok v téme: SCHUDNUT???? ANO____CVICIT? EE___POMOOOC
16baska16

Baby ja som vážne zufalý pripad...ach jo... Vážne prberam mam 57kg...a začínam mat 2 bradu...pneumatiku okolo brucha...zadoček ovšeeem...neni to nič tragické ale bojím sa že bue...Cvičit..nato nemam čas...a nejest to sa nedá bo hlad prebije...od zajtra sa skusim so žradlom obmedzovat..ale fuuu nevým či zvladnem...:D

jacquelin

kajka: zo zaciatku sa neobmudzuj nejako prehnane, pretoze by si to newzdrzala (nehoworim ze urcite, ale dost pravdepodobne). ja som najprv mala take chudnutie, ze nepijem nic sladke, iba vodu(aj caje som vylucila) a jem iba polystereny(bez cokolady) a jablka.. mm..widrzala som.. necely den?? ale postupne zacala obmedzowat mastne, neskor vylucila, potom zacala papat zeleninu, teras skoro wzlucila maso.. teraz jedawam zeleninu, ovocie, ryby a raz do tyzdna maso a nemam s tym ziaden problem!! a nemozes to zo zaciatku strasne prehnat s tym obmedzovanim..

jacquelin

kajka: no schudla som takto v lete za mesiac. to bolo lahke bo vlete mi moc nechuti jest.ale potom zase nabrala 4-5 kil a to sa uz chudlo tazsie ale dalo sa to za nejaky mesiac maximalne dva..ale fakt to chce pevnu volu zo zaciatku a potom to uz ide samo..

kajka

jacquelin : inak ja prave teraz chudnem ...a chcela by som vediet ako dlho ti trvalo kym si schudla tych 13 kil?? dakujem

jacquelin

suhlasim s diablikom!! to su uplne blbosti prestat jest aj ja bola taka sprosta..do 16.00 som nic nezjedla, lebo welice chudla a potom zozrala kilo cokolady a podobne..staci zacat jest viac zeleniny a nevyvalovat si sunky teda vlastne tuky doma!!

diablik

na toto vam vsetkym odkazujem, ze diety su hlupost! ide hlavne o zivotny styl, cize sposob akym zijes svoj zivot, je to len a len na tebe a na nikom inom, pokial nemas zdravotne problemy.. preto nejest a necvicit rovna sa depresie atd. preto vsetko s mierou a nebrat to tak, ze musis, ale naopak, ze chces.. a nie len chvilu, ale uz po cely zivot, preto neodporucam ziadne radikalne zmeny!

jacquelin

katee: no schudla som takto v lete za mesiac. to bolo lahke bo vlete mi moc nechuti jest.ale potom zase nabrala 4-5 kil a to sa uz chudlo tazsie ale dalo sa to za nejaky mesiac maximalne dva..ale fakt to chce pevnu volu zo zaciatku a potom to uz ide samo..

jacquelin

aj ja som mala kedysi podobny problem. leniva tlsta pazrava. dam ti dve dobre rady- zozen si niekoho s kym by si chodila cvicit ale pravidelne (napr. 2x do tyzdna, to zo zaciatku staci na aerobik-odporucam najma tie, kde su cviky lahke, ale rychle co podporuje spalovanie), dalsia rada -jedz menej a zdravsie. ja som sa kedysi napchavala ako zmyslovzbavena, potom prestala jest klobasy, jaternicky, ciganske atd, potom zacala jest zeleninu, potom som skoro prestala jest maso. a teraz mi ani nechuti, ale jem ho koli zivinam. malo ale predsa. a este- vela pi! a hlavne pred jedlom a postupne zmensuj porcie, ale to sama budes citit, ze uz nepotrebujes tolko.ja som schudla z 56 kg na 43! a vobec sa neobmedzujem!! dokonca prestanes mat aj chut na sladke ked zacnes zdravsie jest (teda aspon ja. samozrejme ze do seba obcas nieco sladke supnem, ale urcite nie vela a casto). tak nexh sa ti dari :)