Extremne sucha plet

Lilla96

mne pomaha krem Aphrodite a mydlo Tekuté zlato s aloe vera, su to super produkty pomahaju uz nemam az taku suchu plet ako kedysi predtym sa mi aj supinky robili a pouzivam tento krem a mydlo uz 3 mesiace a plet mi opeknela a zlepsila. vyskusala som aj piling Clementina na tie supinky a pekne ich odtsranil , je to drsnejsi piling ale da sa to vydrzat a plet je po nom pekna cista :) aj aloe vera gel je dobry na suchu pokozku tiez mi to pomohlo dat tvar do poriadku :) tieto produkty najdete na stranke happyskin.sk

alicazazrak

Ja pouzivam tuto sadu uz asi pol roka pevoniaeshop. cz/produkt/detail/vitaminove-serum a je super. Uz nemavam vobec na pleti supinky ako kedysi, mozno by ot aj tebe pomohlo? Ale urcite treba aj hydratovat zvnutra.

xenicka

my s mamimou pouzivame balzam od finlinegold a objednavame si ho z biocare.sk lebo v drogeriach sme ho nenasli a pomohol aj v lete na splanenu plet skusala som aj ine ale ten mi akosi najviac sadol ine pomohli tak na par hodin v lete iba...

simca_medova

Ano pitie vody je zevraj zaklad- mne sa zatial moc nedari, nie som zvyknuta vela ppit :( ale snazim sa cca uz od vianoc :) no ale pokozku mam stale suchu tak neviem

tasunka22

pit vela tekutin a hydratovat pokozku. ak nieco na tvar tak hlavne co najviac prirodne, nech to nie je sama chemia a parfemy...odporucam nieco s eterickymi olejmi, bambuckym maslo, mandlovym olejom...skus prirodnu kozmetiku pure elements. je drahsia ale velmi kvalitna a hlavne neobsahuje ziadnu chemiu a konzervanty...drzim prsty

surenm

Sucha plet moze byt sposobena roznymi faktormi: dehytrovany organizmus, vystavovanie koze nepriaznivym poveternostnym podmienkam, premenlivemu pocasiu zo zimy do tepla a naopak, rocnym obdobim, niekedy je na vine aj voda ktoru sa umyvate. Obracat sa na kozmeticku to je mozno dobra vec, ale kozmeticky su dnes vlastne zeny, ktorym platia spolocnosti aby predavali uch produkciu pacinetom. Ja osobne vam poradim trosku poexperimentovat na sebe, napr. najst si nejaky kremik prirodny, menej vystavovat plet mrazu, alebo castym zmenam, starat sa o pokozku, pit kazdy den dostatocne mnozstvo tekutin, jest vitaminy a mineraly, najlepsie v ovoci a zelenine. Hlavne v tomto rocnom obdobi.

didiana82

mne sa vysusuje plet cez vykurovacie obdobie, mne kremiky nepomohli, kupila som si zvlhcovac vzduchu konkretne Humio, je elegantny a ma aj led osvetlenie, plet je pekne hydrartovana a uz sa mi nesupe.-odkaz odstránený-