Co v pripade ak som vracala ked beriem HAK

selecti

Kto hovorí, že to nechápem ?? Zato, že sa nadtým nerozčuľujem ako ty, neznamená, že neviem ako to chodí a že som hlúpučká!! Takéto veci nemožno riešiť. A bohužiaľ to na takomto systéme bude pokračovať aj naďalej. Ľudia v tomto čase sú dosť na peniaze. A to, že je to na úkor našeho zdravia, tak s tým sa maximálne môžeme jedine zmieriť.

mataBB

selecti ano, je to robota, ale je to spinavy biznis, ktory zaraba na hluposti ludi a na zdravi ludi, resp na chorobe ludi...ale co uz, to nepochopis, pokial nevies o co tam ide...

oni by ti odporucli aj s prepacenim, hovno, keby maju za to zaplatene...a nehovoriac o tom, ze potom za predpisovanie tejto znacky idu na exoticku dovolenku...tu vobec nejde o to ci to komu ako vyhovuje a kolko to ma neziaducich ucinkov, ale o to, kto na tom kolko zarobi..si hlupucka ked to nechapes...teraz doktori predpisuju hocico lebo za to maju vyhody...co je tam po ludoch, ktori sa tymi liekmi pchaju

farmaceuticky biznis je najvacsi a zaroven najspinavsi biznis na svete..

Laura22

Ved na tomto principe funguje cely farmaceuticky biznis.Vsimni si ked si u svojho lekara,ma maximalne 5 peciatok,kde ma znacku antikoncepcie.Maximalne.A pritom antikoncepcie je x stoviek typov...

selecti

fúha, no dnes som tam písala prvýkrát. A prečítala som si dosť príspevkov. Keď si to tak zoberiem, tak hej..viacmenej nehovorili nič zlé, len uprednostňovali iné HAK podla toho aké mali baby problémy. Tak je to robota, pokiaľ majú zato dobre platené, kto by nepreferoval ich značku.

selecti

To všetko som čítala. Preto ma ten leták zarazil dosť, že to je len tam písané. Najskôr som si myslela, že zle vidím keď som videla slovíčko "dňoch" Ale tak čo no, hlavne že by to malo byť OK :)

mataBB

a este jdna vec..ja nic nemam proti stranke antikoncepcia.com, super doktori, ale bohuzial ta stranka je vytvorena spolocnostou Bayer health care, ktora vyraba okrem inych aj qlairu..ti doktori su plateni za propagovanie tejto znacky a keby si tam chodila castejsie, tak by si zistila, ze to aj robia...a nikdy nic zle nenapisali na ziadnu antikoncepciu tejto farmaceutickej spolocnosti, samozrejme zamerne, nebudu si srat do vlastneho hniezda

mataBB

hm zaujimave, uz som si precitala na 10 strankach pribalovy letak a vsade je pisane HODINy..

toto je zo stranky qlaira.cz, oficialnej stranky tejto antiky, slovenska zial neexistuje

Jak postupovat, pokud zvracíte nebo máte silný průjem

Pokud zvracíte za 3 – 4 hodiny po užití aktivní tablety nebo máte silný průjem, léčivé látky se nemusely zcela vstřebat do těla.

Důsledek je téměř stejný, jako při opomenutí tablety. Po zvracení nebo při průjmu musíte co nejdříve užít další tabletu v balení. Pokud možno, tabletu užijte do 12 hodin od doby, kdy jste zvyklá ji užívat. Pokud to není možné nebo 12 hodin již uplynulo, řiďte se pokyny uvedenými užívání, užijte odpovídající tabletu z jiného balení.

selecti

Prišla mi už aj odpoveď :) takže mám pokračovať normálne v užívaní a to čo je tam uvedené v letáku je PRAVDA. Pri vracaní alebo hnačke na začiatku blistra sa predpokladá väčšia možnosť zlyhania.

mataBB

no na tvojom mieste vies co urobim?ale vazne..okopirujem tu stranu kde je napisany ten blud a poslem to mailom aj s nejakym komentom na Statny ustav pre kontrolu lieciv..oni su kompetentni na taketo veci a vedia s tym nieco robit