Co v pripade ak som vracala ked beriem HAK

selecti

Ja som vedela ako toto funguje, že stačia tie 3-4 hodiny. Len potom ako som si prečítala príb. leták som dosť zneistela.

selecti

No v takomto prípade by si ale nemali dovoliť žiadny preklep. A to som čítala. Len v tom letáku je to napísané tak, že keby som tam dala miesto toho slovíčka DŇOCH-hodín, tak to dáva dosť divný význam.

mataBB

nasla som pribalovy letak qlairy na nete a citujem

Ak ste vracali v priebehu 3-4 hodín po užití aktívnej tablety alebo máte silnú hnačku, existuje riziko, že liečivá v tablete sa nemusia úplne vstrebať do Vášho tela.

takze to, ze si tam mala, 3-4 dni, je blbost a obycajny preklep..staci trochu googlit a dozvedela by si sa to do 2 minut

selecti

Určite to sem hodím. Zaráža to dosť aj mňa. Tam je presne písané, že zvracanie a hnačky v prvých 3-4 dňoch po začatí užívania farebných tabletiek. Takže asi keby sa mi to stalo niekde v strede, tak to je niečo iné...a to je dosť zvláštne, nevidím v tom nejaký rozdiel keď sa tá tabletka do 3 hodín vstrebe.

Inner

ono do 3 hodin sa tabletka vstrebe, podla mna s tym nie je problem. prekvapuje ma, ze mas v letaku napisane to o tych 3-4 dnoch po hnacke... nikdy som sa s tym nestretla...ale tak lekari ti odpisu, potom sem mozes skopirovat odpoved, zaujima ma to.

selecti

Inner díky :) no dúfam, že nehrozí :D veď od toho vracania som ani styk nemala, kto by aj mal, že:D takže by problém nemal byť. Lenže mňa teraz trápi ako to mám brať ďalej :) že som nezobrala tú ďalšiu tabletku. Aj keď podla mňa som ju ani nemusela brať, veď až keď to bolo po tých 4 hodinách.

Inner

selecti, mozne znizenie ucinku HAK neznamena zlyhanie. Na antikocepcii.com aj jeden z lekarov pisal, ze vazne oslabenie ucinku nastava po cca 3-4 vynechanych tabletkach ;-). Pre istotu sa pri styku chran aj inak, ak nejaky bude. Stresy zatial nemaj. Mnohym babam sa stane nejaka chyba v uzivani, zaklad je, ze tehotenstvo ti nehrozi ;-). Pre istotu si zaobstaraj nahradny blister...